برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آشتیانی: سرخابی‌ها با مشکل سوء مدیریت مواجه هستند

پنجشنبه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۱۳ — باشگاه خبرنگاران

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من همیشه با خصوصی‌سازی مخالف بودم و معتقدم تمامی مشکلات این ۲ باشگاه به دلیل سوء مدیریت و نداشتن نظارت برآنها است.

ابراهیم آشتیانی

ابراهیم آشتیانی گفت: من همیشه با مسئله خصوصی‌سازی مخالف بوده و هستم.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس افزود: من حتی پیشنهاد کردم، دولت لایحه‌ای برای مجلس بنویسد که واگذاری را به تعویق بیندازد.

وی بیان داشت: متاسفانه مشکل این ۲ باشگاه‌ سوء مدیریت آنهاست و به باشگاه‌هایی که هزینه بر شده‌اند تبدیل شده است و آن هم تنها به دلیل صحیح رفتار نکردن مدیران صورت گرفته است.

آشتیانی اظهار داشت: وزارت ورزش و مجلس شورای اسلامی خود می‌خواهند از زیر بار مسئولیت کنار بروند و این ۲ باشگاه را خصوصی کنند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: اگر قرار است باشگاه استقلال و پرسپولیس خصوصی شود باید لایحه‌ای به مجلس داده شود و آن را به تعویق بیندازند.

وی افزود: مدیران باید در طی مدت تعیین شده باشگاه را به سودهی برسانند و آن را با ارزش افزوده به بورس ببرند.

آشتیانی اظهار داشت: چرا کاری که به راحتی می‌شود انجام گرفت انقدر مشکل می‌کنند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: اگر مدیران توانمند باشند این باشگاه‌ها می‌توانند به سودهی لازم برسند و در بورس قابل واگذاری شوند.

وی بیان داشت: واگذاری با این عجله مشکلی را حل نخواهد کرد و به طبع مشکلات اقتصادی، فرهنگی، سیاسی را به دنبال خواهد داشت.

آشتیانی خاطرنشان کرد: همه به دنبال این هستند که خود را از زیر بار مسئولیت این ۲ باشگاه بیرون ببرند و کسی توجهی ندارد که ممکن است به مشکل بر بخورد وچه اتفاقاتی قرار است بیافتد در آینده مشخص خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391