برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آشتیانی: با شعار خودکفایی استقلال را ورشکسته کردند

چهارشنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۵۶ — تسنیم

مدیرعامل پیشین استقلال گفت: استقلال ورشکسته نشان از همان تدابیر اقتصادی و مدیریتی افرادی است که شعار می‌دادند این باشگاه را به خودکفایی می‌رسانند.

امیر رضا واعظ آشتیانی در خصوص اظهارات فتح‌الله‌زاده گفت: متاسفانه سیاه‌ بازی و تعریف‌های نابجا در فوتبال به عنوان ابزار برنده، داغ شده و این تفکر زشت و غیرفرهنگی در حال پررنگ شدن است. این وظیفه افراد فرهنگی است که در مقابل پدیده‌های زشت و افرادی که دیگران را متهم به دروغ‌پردازی می‌کنند، موضع‌گیری کنند و در این زمینه برخوردهای شایسته‌ای داشته باشند.

وی افزود: برخی افراد تلاش می‌کنند با دروغ‌پردازی به هدفشان برسند. با شعار سواد - سواد کسی باسواد نمی‌شود. سواد برخی از افراد از گفتمان آنها هویدا است و مطمئنا سواد از هوچی‌گری و توهین به منتقدان به دست نمی‌آید. در واقع باید گفت سخنان بی‌ادبانه نشانه شأن و شخصیت درونی و بیرونی افراد است.

مدیرعامل پیشین استقلال خاطرنشان کرد: تا قبل از خصوصی‌سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس انتظار می‌رود که وزارت ورزش در راستای روشن شدن افکار عمومی برای یک بار هم که شده مسائل مالی و تمام اموال این دو باشگاه را رسانه‌ای کند تا عده‌ای ناتوانی مدیریتی خود را در پس اموال خیالی پنهان نکنند. هر چند بهترین گواه در این موضوع سازمان خصوصی‌سازی است که اعلام کرده این دو باشگاه هیچ اموالی ندارند. حالا این اموال خیالی از کجا پیدا شده جای سوال دارد.

آشتیانی گفت: کدام مدیر ساختمان لارستان باشگاه استقلال را به عنوان بدهی بالا آورده فروخت؟ در باشگاهی که هیئت مدیره آن بی‌اطلاع از درآمدزایی و چگونه هزینه کردن است دیگر چه انتظاری از شفاف‌سازی مالی وجود دارد؟

وی افزود: مجددا توصیه می‌کنم برای روشن شدن افکار عمومی از جمله طرفداران دو تیم استقلال و پرسپولیس، عملکرد مدیریتی و مالی این دو باشگاه را از سال ۸۵ تاکنون مورد حسابرسی قرار دهند تا مشخص شود چه افرادی درست و چه افرادی برای منافع خودشان کار کرده‌اند و چگونه از اعتبار و نام این دو باشگاه بهره‌برداری کرده‌اند.

مدیرعامل پیشین استقلال گفت: عده‌ای که عاجز از پاسخگویی هستند دیگران را بی‌سواد و خود را باسواد معرفی می‌کنند هرچند قضاوت با مردم و کارشناسان است. چه کسی ادعا می‌کرد که اگر استقلال را ۳ سال به او بدهند به خودکفایی می‌رساند؟ امروز استقلال ورشکسته نشان از همان تدابیر اقتصادی و مدیریتی افرادی است که شعار می‌دادند استقلال را به خودکفایی می‌رسانند.

آشتیانی گفت: معنی خودکفایی را هم متوجه شدیم که معنایش ورشکستگی یک باشگاه است. از کی تا حالا عده‌ای عملکرد دیگران را به نفع خودشان ثبت می‌کنند؟ زمینی که در منطقه تلو با حدود ۳۰هزار متر در شرق تهران که مدعی هستند از عملکرد مدیریتی این آقایان است را آقای ایروانی چند سال پیش برای استقلال گرفته بود. ایشان در زمان مدیریت بنده سند آن را به آقای زریبافان داد و گفت من در مدیریت گذشته جرات نکردم سند این زمین را تحویل بدهم چرا که نگران بودم این زمین مثل ساختمان لارستان بابت بدهی‌ها به فروش برسد.

وی در پایان گفت: این زمین تنها آورده باشگاه استقلال است. آقایان اگر مدعی هستند اموال دیگری متعلق به استقلال است اسناد رسمی آن را منتشر کنند. در ضمن اگر معنای زیرساخت و ساختارسازی، مدرسه فوتبال باشگاه استقلال است، باید گفت که عملکرد و آوازه آن روشن است. در پایان باید بگویم که ادبیات بی‌ادبانه مورد انزجار است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391