برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ادامه فعالیت‌های فوتبالی عزیزی به یک شرط

سه‌شنبه، ۲۰ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۴۶ — تسنیم

خداداد عزیزی از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به پرداخت جریمه محکوم شد.

خداداد عزیزی

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی احکامش را درباره اتفاقات دیدار تیم‌های ابومسلم و پارسه تهران اعلام کرد.

این دیدار روز ۹ اسفند ۹۲ در مشهد برگزار شده بود و طبق گزارش ناظر داوری و ناظر بازی مسعود حنطه سرمربی تیم ابومسلم که در جریان بازی به دلیل اعتراضات مکرر داور اخراج شده بود، به توبیخ کتبی و پرداخت ۵ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد که رای صادره قطعی است.

محمد رستمی بازیکن تیم ابومسلم نیز در این دیدار به دلیل اهانت به داور مسابقه اخراج شده بود، یک جلسه محروم و به پرداخت ۵ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. رای صادره قطعی است.

باشگاه ابومسلم خراسان هم به دلیل تخلفات وسیع تماشاگرانش و با توجه به سوابق قبلی، به برگزاری یک دیدار بدون حضور تماشاگران و پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای در بخش جریمه نقدی قابلیت تجدیدنظر خواهی در کمیته استیناف و در بخش انجام بازی بدون تماشاگر قطعی است.

خداداد عزیزی نیز به دلیل اهانت به داور و تحریک تماشاگران، به پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد و هرگونه فعالیت رسمی مرتبط با فوتبال خداداد عزیزی منوط به پرداخت جریمه نقدی است. رای صادره قطعی است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391