برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اخبار ضد و نقیض از بازداشت رویانیان!

دوشنبه، ۱۹ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۳۰ — قانون آنلاین

با این حال موضوع بازداشت محمد رویانیان در حالی که انتظار می رفت با توجه به جایگاه رویانیان صبح شنبه ختم به خیر شود اما امروز با گذشت تقریبا ۴ روز از انتشار خبر بازداشت او هنوز خبری از مدیرعامل پیشین سرخ‌ها نیست و رسانه‌ها نیز بیشتر به گمانه زنی در این خصوص می پردازند.

محمد رویانیان

برخی منابع خبری در حالی از بازداشت چند روزه محمد رویانیان مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس خبر می دهند که هیچ منبع رسمی آن را تایید و تکذیب نمی کند.

چهارشنبه هفته گذشته پیام نو به نقل از شاهدان عینی خبری از حضور سردار رویانیان در دادسرای تهران منتشر کرد. خبری که در آن عنوان شده بود مدیرعامل پیشین پرسپولیس به منظور پیگیری مسائل مربوط به بازداشت سعید شیرینی سرپرست سابق سرخ‌ها و دوست نزدیکش در این نهاد قضایی حضور یافته است.

فردای این روز برخی رسانه های داخلی و خارجی خبر از بازداشت محمد رویانیان دادند. خبری که اگر چه توسط هیچ منبعی تایید نشد اما کسی هم آن را تکذیب نکرد تا زمزمه جدی تر شدن قضیه قوت بگیرد.

نکته جالب موضوع، علت بازداشت مدیرعامل پیشین پرسپولیس بود که برخلاف انتظار، کاملا بی ارتباط با مسائل مالی این باشگاه بود و به ادعای این سایت‌ها مساله ای که پای سردار را به اوین کشانده ابهامات مالی زمان مدیریت او در ستاد سوخت کشور است. اتفاقی که شاید بی ارتباط با مصاحبه چند رو پیش سیدمجتبی شفیعی رئیس جدید ستاد سوخت کشور با روزنامه فرهیختگان نبود. او در این گفت و گو در واکنش به خبر بازداشت رویانیان گفته بود:« یک هفته پیش من یک مصاحبه کردم و گفتم سوءاستفاده‌هایی در دوران سردار رویانیان شده است. پیرو بررسی‌های به عمل آمده، بروز برخی انحرافات مالی- اداری در بخشی از فعالیت‌های مدیریت سابق این ستاد، از حدود یک سال قبل همزمان با اصلاح رویه‌های گذشته و به‌منظور جلوگیری از ادامه تخلفات، با هماهنگی دستگاه‌های نظارتی مرتبط از جمله سازمان بازرسی کل کشور اطلاعات لازم برای بررسی در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار گرفته است. همچنین با توجه به تاکیدات دولت مبنی بر جلوگیری از مفاسد اقتصادی، موضوع به صورت ویژه با هماهنگی و همچنین تعامل با دستگاه‌های نظارتی به جدیت در دستور کار قرار گرفته و در حال حاضر در سیر مراحل رسیدگی توسط دستگاه قضایی قرار دارد.»

با این حال موضوع بازداشت محمد رویانیان در حالی که انتظار می رفت با توجه به جایگاه جدید او در ستاد کل نیروهای مسلح صبح شنبه ختم به خیر شود اما امروز با گذشت تقریبا ۴ روز از انتشار خبر بازداشت او هنوز خبری از مدیرعامل پیشین سرخ‌ها نیست و رسانه‌ها نیز بیشتر به گمانه زنی در این خصوص می پردازند.

اما در همین زمینه روز گذشته خبری از حضور محمد رویانیان در باشگاه پرسپولیس توسط یکی از خبرگزاری‌ها منتشر شد. خبری که اگرچه در گام اول خیال همه را از تکذیب خبر بازداشت وی راحت می کرد اما عدم انتشار و تایید این خبر در سایت باشگاه پرسپولیس و سایر خبرگزاری های رسمی ابهام دیگری به این قضیه افزود.

با همه این احوال اینکه محمد رویانیان بازداشت شده یا خیر خبری است که تایید و تکذیب آن توسط هیچ نهاد رسمی رخ نداده اما غیبت چند روزه مدیرعامل پیشین پرسپولیس در رسانه‌ها به عنوان فردی که لقب «عشق مصاحبه» به او داده شده، ابهام در این خصوص را بیش از پیش کرده و شایعه صحت آن را به ذهن بسیار نزدیک کرده است.

بازداشت احتمالی محمد رویانیان در حالی به خاطر مسائل مربوط به زمان مدیریت او در ستاد سوخت عنوان شده که شائبه های بسیار مالی هم درباره مدت زمانی مدیریتش در باشگاه پرسپولیس مطرح است و باید دید سردار راه حلی برای عبور از این شرایط برای خود دارد یا خیر. نکته جالب اینکه مدت حضور سعید شیرینی در اوین کم کم یه مرز یک هفته نزدیک می شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391