برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بازی دوستانه پرسپولیس در ساری قطعی شد

دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۱۴ — ایسنا

تیم فوتبال پرسپولیس در تورنمنت چهارجانبه جام سرداران شهید استان مازندران شرکت می کند.

بهروز منتقمی

بهروز منتقمی قائم مقام باشگاه پرسپولیس درباره برپایی اردوی پرسپولیس در استان مازندران و برخی اخبار منتشره در این باره به سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: براساس دعوتنامه ای که چند روز پیش دریافت کرده ایم تیم پرسپولیس به تورنمنت جام سرداران شهید استان مازندران دعوت شده است. در این باره هماهنگی های کامل بین باشگاه و کادر فنی وجود داشته و برخی شایعات منتشره در این باره صحت ندارد. آقای پروین حضور پرسپولیس در این تورنمنت را منوط به موافقت سرمربی تیم دانستند و آقای دایی نیز موافق حضور پرسپولیس در این تورنمنت هستند.

منتقمی تصریح کرد: هزینه های اسکان و برپایی اردوی پرسپولیس از تاریخ ۱۷ تا ۲۴ اسفند در شهرستان ساری از سوی عوامل برگزاری مسابقه متقبل خواهد شد و تیم پرسپولیس متحمل هزینه ای نخواهد شد. براساس برنامه اعلام شده پرسپولیس بیستم اسفند ماه در اولین بازی این تورنمنت چهارجانبه به میدان خواهد رفت و بیست و دوم یا بیست و سوم اسفند در دومین دیدار بازی خواهد کرد. هنوز تیم های شرکت کننده در این مسابقات به طور دقیق و رسمی مشخص نشده اند و برای اسکان پرسپولیس در ساری دو هتل از سوی عوامل برگزاری مسابقات به ما پیشنهاد شده و بازیکنان پرسپولیس برای برگزاری تمرینات نیز مشکلی نخواهند داشت و زمین و امکانات تمرینی در اختیار پرسپولیس قرار خواهد گرفت.

ما در این باره با آقای بهروان رئیس هیئت فوتبال استان مازندران مدام در تماس بوده ایم تا امور هماهنگی انجام شود. همچنین برای هماهنگی کارها موضوعات را با آقایان پروین و دایی در میان گذاشته ایم و این موضوع کاملا هماهنگ بین باشگاه و کادر فنی بوده است. همچنین آقای پروین اعلام کردند برای برپایی این موضوع کمک های لازم را خواهند کرد اما به طوری کلی هزینه های اسکان و حضور پرسپولیس در این تورنمنت بر عهده برگزارکنندگان این مسابقات خواهد بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391