برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بیت آشور یک تهدید بزرگ است

پنجشنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۱۴ — فارس

سایت Mls scorer در گزارشی بازیکن ایرانی ونکوور را یک تهدید بزرگ برای تیم‌های حریف دانست.

سایت «Mls scorer» در گزارشی به بررسی چند بازیکن تیم ونکوور پرداخت و در بخشی از این گزارش در خصوص استیون بیت‌آشور، بازیکن ایرانی این تیم نوشت: یکی از جاهایی که تیم ونکوور در دو فصل گذشته همیشه می‌توانست حملاتش را از آن ناحیه شکل دهد، دفاع راست بود که این مسئلهدو موضوع را مطرح می‌کند: خط میانی به شدت دفاعی کار می‌کرد و «لی» بازیکن بازنشسته این تیم فوق‌العاده بود. هر هوادار واقعی تیم دلش برای او تنگ خواهد شد.

پس از آن دفاع راست یک حفره بزرگ بود که باید در تعطیلات بین دو فصل پر می‌شد و ونکوور توانست با به خدمت گرفتن استیون بیت‌آشور این حفره را پر کند؛ همان طور که هواداران هم امیدوارند که این کار را انجام دهد.

بیت‌آشور یک تهدید بسیار بزرگ برای تیم‌های حریف است که می‌تواند با هر دو پایش پاس بدهد اما با پای راستش به صورت ویژه‌ای عالی کار می‌کند و در دویدن‌ها عالی است. ۱۶ پاس وی در سه فصل گذشته بیشتر از هر مدافع دیگری در لیگ است و اکنون پس از اینکه ۱۲ ماه با مصدومیت‌های متعدد دست و پنجه نرم می‌کرد، اکنون آماده است.

کارل روبینسون، سرمربی این تیم در این باره اظهار داشت:شیوه‌ای که می‌خواهم تیمم بازی کند این استکه مدافعانتیمم در حمله شرکت کنند. آنها جلو می‌کشند و توپ را به محوطه جریمه می‌رسانند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391