برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دایی و بهروان بر بالین کودکان سرطانی ماهک

پنجشنبه، ۲۲ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۰۸ — فارس

علی دایی به همراه دستیارانش و بهروان با حضور در بیمارستان بوعلی بر بالین کودکان سرطانی حضور پیدا کردند.

تیم فوتبال پرسپولیس که برای تشکیل اردویی یک هفته‌ای به مازندران سفر کردهپس از تمرین امروز قرمزپوشان در مازندران علی دایی به همراه دستیارانش، بدنساز پرسپولیسو همچنین غلامرضا بهروان مسئول برگزاری مسابقات لیگبه بیمارستان بوعلی واقع در میدان امام ساری رفت و بر بالین کودکان سرطانی ماهک حضور پیدا کرد.

حضور دایی و دستیارانش در این بیمارستان باعث شد تا خنده‌های شیرینی در این بیمارستان با دیدن دایی و دستیارانش بر لب کودکان سرطانی نقش ببندد.

علی دایی نیز ضمن خوش و بش با این بچه‌ها با سخنانی آنها را به آینده و اتکا به خدای بزرگ دعوت کرد و آنها را به زندگی امیدوار کرد، صحبت‌های شهریار بیشتر کودکان سرطانی را تحت‌الشعاع قرار داده بود تا حدی که پس از سخنانی دایی همه این کودکان برای سرمربی قرمزپوشان دست زدند اما نکته جالب برخورد دایی، باقری و سایر مربیان پرسپولیس با میلاد کودک ۱۷ ساله‌ای بود که به دلیل بیماری سرطان چند سالی در بیمارستان بستری است.

میلاد که یکی از دوستداران پروپاقرص دایی، باقری و غلامپور بود با دیدن دایی، شهریار فوتبال ایران را در آغوش کشید و عکس‌هایی را که از دایی در کنار خود در بیمارستان نگه داشته بود به او نشان داد. همین موضوع باعث شد تا صحنه‌های جذابی در برخورد این نوجوان ۱۷ ساله با پرسپولیسی‌ها به وجود بیاید.

مسئولان بیمارستان بوعلی ساری نیز بابت این اتفاق بسیار خوشحال بودند تا حدی که از دایی و دستیارانش و همچنین بهروان و عباسی مدیر رسانه‌ای پرسپولیس بابت هماهنگی‌های لازم تقدیر و تشکر کردند.

گفتنی است گرفتن عکس یادگاری و یادبودهای دایی، باقری، فروزانی، محمد دایی، غلامپور و حتی بهروان برای کودکان سرطانی نیز باعث شده بود تا شور و حال خاصی بین این بیماران به وجود بیاید.

دایی در انتهای دیدارش با کودکان سرطانی برای تمام مریض‌هایی که روی تخت بیمارستان هستند در روزهای پایانی سال ۱۳۹۲ آرزوی سلامتی کرد و به آنها گفت با امید به جنگ بیماری‌ها بروید و همیشه با اتکا به خداوند بزرگ برای زندگی در آینده امیدوار باشید، خداوند قطعاً در همه کارها یار و یاور انسان‌ها است.

گفتنی است دایی و دستیارانش پس از ورود به مازندران دیداری هم با یک کودک قطع نخاعی که ۱۳ سال بر روی تخت بیمارستان بود، داشتند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391