برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

برگزاری یک بازی بدون تماشاگر؛ جریمه داماش

شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۱۱ — خبرآنلاین

رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره تخلفات تماشاگران منتسب به داماش گیلان در بازی مقابل ملوان انزلی اعلام شد.

کمیته انضباطی پس از بررسی جزئیات پرونده و دعوت از طرفین حکم خود را اعلام کرد. این حکم بنا بر اعلام سایت فدراسیون فوتبال به شرح زیر است:

۱- تخلفات تماشاگران تیم داماش گیلان، در دیدار مورخ ۱۵ آذر۹۲ مقابل تیم ملوان انزلی که بر اساس گزارشهای داوری و نظارت، دلالت بر فحاشی، اهانت، سر دادن شعارهای غیر اخلاقی، پرتاب اشیا در طول مسابقه توصیف و همچنین بنا به ادعای مسئولین تیم ملوان بندرانزلی، وارد کردن خسارت به اتوبوس های تیم ملوان انزلی ذکر شده است و با لحاظ اینکه تخلفات تیم داماش مسبوق به سابقه هم بوده، به استناد مقررات بندهای چهارم و پنجم ماده ۲۲ آیین نامه انضباطی، تیم داماش گیلان را به انجام یک بازی بدون تماشاگر و پرداخت یکصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرده و تذکر می دهد چنانچه در دیدارهای آینده، تخلفی از تماشاگران مربوطه گزارش شود، برگزاری دیدار در خارج از استان هم در دستور کار کمیته انضباطی قرار خواهد گرفت.

۲- درخصوص اظهارات آقای امیرعابدینی مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی داماش گیلان مبنی بر بیان مطالبی از طریق برنامه نود که در سایتهای خبری هم انعکاس داشته و پرونده مفتوح و در دست رسیدگی است.

۳-تخلفات عبدالله مرغوب سرپرست تیم داماش گیلان با مقررات بند دوم ماده ۲۳ آیین نامه انضباطی تطبیق داده شده و نامبرده با توجه به مواردی که گفته، به مدت سه جلسه از همراهی تیم مربوطه و حضور در مسابقات مسلمان رسمی محروم و به پرداخت مبلغ ۱۰ میلیون ریال، جریمه نقدی محکوم می شود.

۴-رسیدگی به خسارات ادعایی باشگاه ملوان انزلی منوط به طرح شکایت با رعایت مقررات مواد ۸ و ۹ آیین نامه انضباطی و ارائه مستندات مثبت ادعا بر حسی موازین جاری خواهد بود.

بند یک رای در کمیته استیناف قابلیت تجدیدنظرخواهی دارد ولی بند سه قطعی و لازم و الاجرا است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391