برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کفاشیان: وینگادا دستیارانش را با مصاحبه انتخاب می‌کند؛کی‌روش به من بادام و پسته داد

سه‌شنبه، ۲۷ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۳۵ — تسنیم

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: نلو وینگادا دستیارانش در تیم امید را با مصاحبه انتخاب خواهد کرد.

علی کفاشیان ، در مورد انتخاب دستیار ایرانی وینگادا اظهار داشت: گزینه‌هایی برای همکاری وجود دارند که نلو وینگادا بعد از صحبت و مصاحبه با آنها دستیارش را انتخاب خواهد کرد.

وی افزود: این مربی در پرتغال دستیاران هموطنش را انتخاب خواهد کرد و سپس به ایران باز خواهد گشت.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد مطرح شدن نام گزینه های مختلف بعنوان دستیار کارلوس کی‌روش، از جمله مهدوی کیا و برخی مربیان لیگ برتری تصریح کرد: کی‌روش این کار را با مطالعه انجام می‌دهد چراکه او دستیاری می‌خواهد که بتواند به خوبی بتواند دستورات تاکتیکی‌اش را به بازیکنان منتقل کند و با ارتباط کامل در کنار این مربی کار را اداره کند.

کفاشیان درباره مربیان برزیلی که به تیم ملی اضافه خواهند شد، گفت: این ۲ مربی تمرین دهنده هستند و شاید کی‌روش به جای سیموئز یک مربی هم به تیم اضافه کند.

وی در این مورد که گزینه جانشینی سیموئز هم یک مربی پرتغالی است یا برزیلی، پاسخ داد: در این باره هنوز انتخابی صورت نگرفته است.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره اینکه چگونه موضع فدراسیون ظرف چند روز از احتمال لغو اردوی آفریقای جنوبی به برگزاری تمامی اردوها تغییر کرد به تسنیم گفت: بیشتر از دغدغه مالی بحث ما آمدن بازیکنانمان در لیگ‌های عربی بود که در این باره مذاکرات امید بخشی داشتیم. ضمن اینکه قول‌های مساعدی از جانب دولت و وزارت ورزش و جوانان دریافت کردیم که ما را به اجرای برنامه‌های اردویی و تدارکاتی امیدوار کرده است، بنابراین تمامی اردوهای تیم ایران انجام خواهد شد.

کفاشیان درباره اینکه گفته شده کی‌روش ۲۰۰ میلیون تومان به کارکنان کمپ تیم‌های ملی عیدی داده، تاکید کرد: از اینکه چقدر عیدی پرداخت شده خبری ندارم اما کی‌روش به من فقط بادام و پسته داد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391