برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اسامی داوران دیدارهای هفته بیست و دوم لیگ دسته اول اعلام شد

پنجشنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۴۴ — مهر

کمیته داوران فدراسیون فوتبال اسامی داوران قضاوت کننده در دیدارهای هفته بیست و دوم رقابتهای فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور را اعلام کرد.

از سوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال اسامی داوران دیدارهای هفته بیست و دوم لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور که طی روزهای جمعه نهم و شنبه دهم اسفندماه برگزار می‌شود، اعلام شد که علیرضا فغانی به عنوان داور دیدار تیم‌های پیکان تهران و ایرانجوان بوشهر انتخاب شد.

اسامی داوران دیدارهای هفته بیست و دوم لیگ دسته اول در گروه‌‌های دوگانه به شرح زیر است:گروه الف:شنبه - ۱۰/۱۲/۹۲* پدیده مشهد - شهرداری یاسوج، ساعت ۱۴:۴۵، ورزشگاه تختیداور: سیدحسین زرگر، کمک‌ها: مهدی عالیقدر و محمد عطایی، داور چهارم: اصغر مومنی، ناظر: حسین عسکری

* نساجی مازندران - گیتی پسند اصفهان، ساعت ۱۴:۴۵، ورزشگاه شهیدوطنی قائمشهرداور: محمدرضا اکبریان، کمک‌ها: مصطفی فراهانی و مهدی الوندی، داور چهارم: میلاد بانی، ناظر: جواد تقی‌پور

* نیروی زمینی - استقلال اهواز، ساعت ۱۴:۴۵، ورزشگاه نزاجا تهرانداور: موعود بنیادی‌فر، کمک‌ها: مهدی ناصحی و علی دودانگه، داور چهارم: عرب براقی، ناظر: صادق نوری

* گل‌گهر سیرجان - شهرداری بندرعباس، ساعت ۱۴:۴۵، ورزشگاه اختصاصی گل‌گهر سیرجانداور: محمد ملکی، کمک‌ها: سلطانی و رسول ذورقی، داور چهارم: جواد رحیم‌زاده، ناظر: ابوطالب طاهریان

* گهر دورود - الوند همدان، ساعت ۱۴:۴۵، ورزشگاه تختی دورودداور: سیدمهدی سیدعلی، کمک‌ها: محمدرضا منصوری و آرمان اسعدی، داور چهارم: شاهو اصلانی، ناظر: عبود سنگاشکن

* صنعت نفت آبادان - فولاد یزد، ساعت ۱۵:۱۵، ورزشگاه تختی آبادانداور: تورج حق‌‌وردی، کمک‌ها: علیرضا ایلدروم و جلیل شعرانی، داور چهارم: محمدحسین زاهدی‌فر، ناظر: ابراهیم میرزابیگی

برنامه کامل دیدارهای هفته بیست و دوم لیگ دسته اول در گروه‌ "ب" و جدول رده‌بندی این گروه به شرح زیر است:گروه ب:جمعه - ۰۹/۱۲/۹۲* ابومسلم مشهد - پارسه تهران، ساعت ۱۴:۳۰، ورزشگاه تختی مشهد داور: رسول رهبرفام، کمک‌ها: بهرام نقوی و میریعقوب حجتی، داور چهارم: اصغر مومنی، ناظر: حسین عسکری

شنبه - ۱۰/۱۲/۹۲* پیکان تهران - ایرانجوان بوشهر، ساعت ۱۴:۴۵، ورزشگاه پیکانشهر تهرانداور: علیرضا فغانی، کمک‌ها: محمدرضا ابوالفضلی و بابک داوری، داور چهارم: ایرج احمدی، ناظر: زاهد بحرینی

* یزد لوله - مس رفسنجان، ساعت ۱۴:۴۵، ورزشگاه شهیدنصیری یزدداور: اشکان خورشیدی، کمک‌ها: بهرام کیانی و علی اکبر عظیم‌پور، داور چهارم: علیرضت حیدرپناه، ناظر: نادر جعفری

* آلومینیوم هرمزگان - نفت و گاز گچساران، ساعت ۱۵، ورزشگاه خلیج فارس بندرعباسداور: یدالله جهانبازی، کمک‌ها: علی میرزابیگی و اسد حاج محمد، داور چهارم: حسین قنبری، ناظر: فریدون اصفهانیان

* پاس همدان - البدر بندرکنگ، ساعت ۱۵، ورزشگاه قدس همدانداور: البرز حاجی‌پور، کمک‌ها: سجاد طوری و حسن ظهیری، داور چهارم: رضا قاسمی، ناظر: کریم اصغرزاده

* نفت مسجد سلیمان - سایپا شمال، ساعت ۱۵:۱۵، ورزشگاه بهنام محمدی مسجدسلیمانداور: محمد کمانی، کمک‌ها: محمدرضا امینی و فرهاد مروجی، داور چهارم: رضا تارخ، ناظر: مسعود عنایت

خبرهای تصویری

بعدی قبلی

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391