برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

درودگر: دعوت ادینهو به تیم ملی توهین به غرور مردم ایران است

چهارشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۰۵ — فارس

مدیرعامل سابق باشگاه ملوان گفت: دعوت کردن ادینهو به تیم ملی توهین به غرور مردم و تاریخ کشورمان است.

صادق درودگر

صادق درودگر در خصوص اینکه مسائلی در مورد دعوت کردن ادینهو به تیم ملی مطرح شده اظهار داشت: ضمن احترام برای او همه بازیکنان خارجی حاضر در لیگ ایران باید بگویم که لباس تیم ملی قداست دارد. من احترام خاصی برای ادینهو قائل هستم. او که خود را عاشق مردم کرمان نشان می‌دهد لذت‌بخش است و برای ما ارزش دارد اما باید به برخی مسائل توجه کرد.

وی ادامه داد: ما کشوری نیستیم که یک میلیون جمعیت داشته باشیم و دو میلیون مهاجر. کشوری با منبع استعداد هستیم و اینکه بخواهند یک بازیکن خارجی را به تیم ملی دعوت کنند بدعتی خواهد بود و این موضوع توهین به غرور مردم و تاریخ کشورمان است. ضمن تمام احترامی که برای این بازیکنان قائلم نظر کادر فنی تیم ملی را به بازیکنانی چون کاوه رضایی و پیام صادقیان جلب می‌کنم که آنها بازیکنان آینده‌داری خواهند بود.

مدیرعامل سابق باشگاه ملوان خاطرنشان کرد: ما در جام جهانی که نمی‌خواهیم قهرمانی شویم. باید از بازیکنانی استفاده کنیم که آینده‌دار خواهند بود. بازیکنان پا به سن گذاشته می‌خواهند با حضور در جام جهانی آلبوم افتخارات خود را تکمیل کنند و ما باید فرصت را برای جوان‌ها مهیا کنیم. هیچ موقع نمی توانم که قبول کنم بازیکنی چون هاسه‌گاوا بگوید می‌خواهد در تیم ژاپن بازی کند و یا بازیکن برزیلی در تیم ملی کشورمان بازی کند. در کشور ما استعدادهای زیادی نهفته است و آرزو می کنم ادینهو هم در تیم ملی برزیل فیکس بازی کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391