برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

درودگر: آقای محجوب فکر کردی شیفته قد شما بودند که گفتند ملوان بیایی؟

سه‌شنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۴۱ — فارس

مدیرعامل سابق باشگاه ملوان در یادداشتی به اظهارات مالک این باشگاه واکنش نشان داد.

صادق درودگر

صادق درودگر مدیرعامل سابق ملوان در یاداشتی به اظهارات سیروس محجوب مالک این باشگاه واکنش نشان داد. متن یاداشت درودگر که در اختیار قرار گرفته به شرح زیر است:

مردم عزیز بندر انزلی، هواداران پرشور پیشکسوتان محترم باشگاه ملوان بندر انزلی و جناب آقای محجوب

با سلام و عرض ادب پیرو مصاحبه هایی که طی جلسه مطبوعاتی روز گذشته در خبرگزاری محترم فارس خواندم علی رغم میل باطنی ام مجبور به ارائه پاسخ و روشنگری شده و موارد زیر را ارائه می نمایم.

۱- بسیاری از موارد و مطالبی را که از آن آگاهی کامل دارم بنا به درخواست دوستان ملوانیدر حال حاضر فقطو فقط به خاطر هواداران فهیم،زحمات کادر فنی،یشکسوتان عزیز، زحمات بازیکنان، کادر پزشکی و کارکنان صدیق باشگاه اظهار می نمایم تا حداقل حرکت کوچکی باشد تا شاید بتوانم ذره ای از محبت همیشگی این عزیزان ارزشمند را پاسخ دهم و بتوانم سهمی ناچیز در حفظ آرامش باشگاه داشته باشم.

۲- جناب آقای محجوب در چند مورد در مصاحبه خود از خیانت صحبت نموده اید و برای همین منظور بنده مبادرت به نگارش این نامه نمودم قصد دارم این آخرین پاسخ بنده به شما باشد ، مگر اینکه شما علاقمند به مبادله الفاظ و مطالببیشتری باشید.

- اول سئوال بنده این است واقعاً معنی خیانت را می دانید؟

- دوم اینکه میدانی چه بار حقوقی و چه عواقبی استفاده از این لفظ برای شما در محاکم قضایی ، در دنیا و آخرت خواهد داشت؟

- سوم اینکه بستن بودجه فصل پیش به شما چه ارتباطی دارد؟ باشگاه هیات مدیره مسئول مالی و مدیر عامل داشته و بودجه این فصل نیز کمتر از ۷۵.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال بسته شده و لطفا به مردم اطلاعات غلط ندهید.

- چهارم لطفا بطور شفاف و دقیق بفرمایید این خیانت از جانب چه کسی صورت پذیرفته بنده یا آقایان سعادتمند داوودی ، محمد رضا بدیعی فر ، دریادار حکیمی ، ناخدا آذرگون اعضاء هیات مدیره زیرا در تماس تلفنی که با بنده داشتید نام یکی از این آقایان را به وضوح بر زبان آوردید و به دوست مشترکمان نیز پیغام دادید که اساساً روی سخن من با آقای درودگر نبوده است.

۳- در مورد وجود طلبکار صحبت نموده اید آقای محجوب جنابعالی دو ماه قبل از قرارداد کلیه اسناد مالی باشگاه را از آقای سعادتمند داوودی فرماندار و رییس محترم هیات مدیره وقت دریافت و مطالعه کردید و صراحتاً به آقای فرماندار فرمودید من فکر می کردم این باشگاه ۱۶ میلیارد بدهی دارد خدا پدر درودگر را بیامرزد که بسیار اقتصادی مدیریت نموده است حال از بدهی هشت نه میلیاردی سخن به زبان می آورید از شما خواهشمندم کلیه صورتهای بدهی که در زمان مدیریت بنده وجود داشته با ذکر دقیق موارد و اشخاص بر روی سایت باشگاه و سایر رسانه‌ها قرار دهید تا مردم ایران و بندر انزلی بدانند که کمترین بدهی تاریخ باشگاه مربوط به همین دوره است که با کوشش همکاران بنده و همکاری کادر فنی و باریکنان محقق گشته است.

۴- فرموده اید که وقتی باشگاه هشت نه میلیارد بودجه داشته است و سه میلیارد پرداخت شده است این خیانت است .برادر گرامی باشگاهی که مالک نداشته و در به در دنبال کسب درآمد برای گذران امور باشگاه بوده ایم سه میلیارد پرداخت نموده است این بزرگترین خدمت است و اگر باشگاه بدهی و کسر بودجه نداشتمسئولین جنابعالی را برای سخنرانی به باشگاه دعوت کرده و شیفته قد بالای زیبای جنابعالی بوده اند؟ به همین دلیل سهام باشگاه لیگ حرفه ای را بدون دریافت ریالی به شما منتقل نمودند؟ جنابعالی اسناد مالی باشگاه را قبلا ملاحظه ننموده بودید؟چرا خود و مردم را فریب دهیم وقتی باشگاه استقلال و پرسپولیس اعلام می‌کند که مبالغ پرداخت شده به بازیکنان تا سه بازی به پایان فصل بین بیست تا بیست و پنج درصد است بنده بدون حضور مالک بیش از ۳۰ درصد پرداخت‌ها را انجام داده بودم و این به لطف دعای مردم و همکاری بازیکنان، کادر فنی و همکاران صدیق من بوده است؟

۵-در مورد سرگی پاشینکو صحبت فرموده اید باید بگویم حرفه ای ترین و صادق ترین بازیکن خارجی که در عمر خود دیده ام سرگی پاشنکو بوده است ایشان یک دلار از شما نگرفته اند زیرا زمانی که ایشان بدلیل مشکلات خانوادگی باشگاه را با توافق طرفین ترک گفت شما تشریف نداشتید و نمی دانم این ۱۴۵۰۰۰ دلار را به چه کسی و چه حسابی پرداخت کرده اید ، یا شاید این مطلب هم مانند مذاکره با زیدان ، کوین کیگان ، نیو کاسل و ....... باشد ، شما حتی از دادن آی تی سی به سرگی خود داری نمودید که با وجود بیماری همسر و مشکلات خانوادگی تا کنون ایشان حتی برای گذران زندگی دچار مشکل گردیده و فراموش نفرمایید به خاطر مشکلات مالی باشگاه، سرگی از صد هزار دلار حق خود گذشت و با ۱۰۰.۰۰۰ دلار با ما قرارداد بست و به خاطر سیزده بازی که برای ما انجام نداد نیز ۶۰.۰۰۰ دلار به شما بخشید ولی شما به ایشان ۲۵.۰۰۰ دلار هم برای نیم فصل ندادید.

۶- در مورد آقای اسکوچیچ فرموده اید که از کی‌روش بیشتر به او توجه می شود بلی زیرا کی‌روش با بهترین نفرات در لیگ ایران و حاضرین در لیگ های اروپایی و بالاترین قرارداد به جام جهانی صعود نمود و آقای اسکوچیچ با تعدادی بازیکن با تجربه و جوانان جویای نام و ۱۲۰.۰۰۰ دلار بهترین نتایج ملوان را رقم زده است ، حال سوال بنده این است شما چرا از موفقیت ملوان نارحت هستید؟

۷- طلب ۹۰ هزار دلاری مربوط به زوران می شود که در سال ۱۳۸۸-۸۹ به باشگاه ملوان پیوست با یک قرارداد دو ساله و در فیفا علیه ما اقامه دعوا نموده است و طلب ۳۷۵.۰۰۰ دلار نموده است که با همکاری وکیل باشگاه به ۹۰.۰۰۰ دلار بدهی قانع شده بود ولی اکنون نمی دانم که این موضوع پیگیری شده است یا خیر؟

۸- آقای محجوب شما هنوز نمی دانید که مالک باشگاه می بایست بدهی های پیشین را نیز تسویه نماید؟ بدهی ۳.۷۰۰.۰۰۰ تومانی مربوط به زمان منطقه آزاد و بدهی دولت است و الباقی نیز هزینه این فصل است نه بدهی گذشته شاید یک دهم آن مربوط به فصل گذشته باشد که کارشناسان باید نظر بدهند که بودجه فصل قبل ۱۱.۶۰۰.۰۰۰.۰۰۰تومان بوده و بنده با پرداخت ۷.۳۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان آنرا تسویه نموده ام و البته حدود تومان ۸۰۰.۰۰۰۰.۰۰۰ آن باقیمانده استو کلیه حسابهای باشگاه توسط مدیر مالی باشگاه جناب آقای بسیمی و همچنین شرکت حسابرسان مستقل از شهر رشت جناب آقای روحانی تایید شده است و دوباره پس از رفتن بنده نیز توسط آقای معبودی که حسابرسی از برادران عزیز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوده اند دوباره حسابرسی شده است و نواقص آن نیز توسط آقای بسیمی مدیر محترم مالی باشگاه تهیه و تقدیم شده است جناب آقای محجوب شما در ایران زندگی می کنید در کشوری که می گویند پرسپولیس ۶۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰تومان بدهی دارد و استقلال بیش از ۳۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان و باشگاههای نظیر تراکتور سازی و سپاهان و ذوب آهن دولتی نیز میلیاردها تومان بدهی دارند. جناب آقای محجوب تا کنون به این نکته فکر فرموده اید که اگر بدهی باشگاه ملوان وجود نداشت جنابعالی را با چه کارنامه ای ، برای چه منظوری وبا چه هدفی به باشگاه ملوان دعوت نموده اند؟

۹- آقای محجوب حضرت امام حسین (ع) فرمود: اگر دین ندارید آزاده باشید این حقیر نیز به شما برادر بزرگوار عرض می نمایم اگر پول ندارید منصف باشید.

۱۰- شما که پول بازیکنان را نداده اید و پاداش چهار بازی نیز پرداخت نشده ،بدهی دفاتر هواپیمایی ، فروشگاه ورزشی و آب معدنی را هم نپرداخته اید چرا اینقدر پول پول می کنید؟ آقای محجوب پول داران این کشور حتی یکبار نیز از داریی خود حرفی به میان نمی اورند و نمی گویند در بانکهای خارجی حساب دارند و در چند کشور هتل و تجارت سرا دارند و ....... .

۱۱- و جناب آقای معمایی شما نیز به بدهی های باشگاه اشاره فرموده اید،نمی خواهم از بدهی های باقیمانده شما در راه آهن و شاهین بوشهر بگویم و چون تا کنون یک غلط داشته اید نمره شما را کسر ننموده و برایتان تمام نمره را لحاظ می نمایم ولی به شرط اینکه تکرار نشود.

والسلام محمد صادق درودگر هوادار فعلی و مدیر عامل اسبق باشگاه مردمی و پرافتخار ملوان بندر انزلی

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391