برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

درودگر: محجوب باید بدهی‌های ملوان را بدهد و برود

یکشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۳۵ — فارس

مدیرعامل سابق باشگاه ملوان انزلی گفت: امیدوارم محجوب در ملوان بماند ولی اگر می‌خواهد برود، باید بدهی‌ها را بدهد؛ بعد برود.

صادق درودگر، در مورد جدایی سیروس محجوب از ملوان گفت: من امیدوارم که محجوب در ملوان بماند و به کارش ادامه بدهد. وقتی شخصی تصمیمی می‌گیرد باید در اجرای آن تصمیم راسخ باشد. مردم بازیچه ما نیستند. مردم انزلی و بازیکنان و کادر فنی ملوان هیچ قصوری مرتکب نشده‌اند پس بهتر است که مالک باشگاه هم بماند و کارش را ادامه دهد و آن را به سرانجام برساند.

وی افزود: اکنون گفته می‌شود باشگاه پرسپولیس ۶۰ میلیارد تومان بدهکار است اما همین باشگاه در ارزش‌گذاری بورس ۱۲۰میلیارد تومان قیمت دارد. بنابراین محجوب هم که یک تاجر بین‌المللی است و می‌گوید ۱۷۰۰ کارمند در اروپا و ۸ مدیر برنامه دارد نباید از تصمیمش در مورد ملوان برگردد و همچنین علیه باشگاه سیاه‌نمایی نکند. مجموع بدهی‌های باشگاه ملوان به کادر فنی و بازیکنان ۲ میلیارد و ۹۰۰میلیون تومان است که با بدهی‌ها به پرسنل هزینه سه مسابقه باقیمانده و بدهی به هواپیمایی و اجاره زمین کل مبلغ بدهی این فصل ملوان در حدود ۳.۵میلیارد تومان می‌شود که این رقم برای یک تاجر بین‌المللی که مالک یک تیم برتری شده رقم زیادی نیست.

درودگر در مورد اینکه گفته می‌شود که ملوان بیش از ۹ میلیارد تومان بدهکار است،‌ گفت: ما اکنون دو باشگاه ملوان داریم. یک باشگاه با شماره ثبت ۱۶ است که در انزلی ثبت شده و باشگاه دیگر باشگاه منطقه آزاد ملوان انزلی است که شماره ثبت آن ۳ است و دولتی است و در زمان دولت احمدی‌نژاد مصوب شد که بدهی‌هایش پرداخت شود. نباید این دو باشگاه را با هم قاطی کرد و این دو باشگاه را یکسان فرض کرد.

مدیرعامل سابق ملوان تصریح کرد: من اطلاعات کامل از باشگاه دارم و این حرف‌ها را براساس دانسته‌هایم از این باشگاه می‌زنم در هر صورت اگر سیروس محجوب خسته شده و می‌خواهد برود بهتر است طبق توافقی که انجام داده بدهی‌های این فصل و بخشی از بدهی‌های فصل آینده را هم که برعهده‌اش است بدهد و برود و همچنین علیه ملوان سیاه‌نمایی نکند تا اگر سرمایه‌گذار دیگری خواست پا جلو بگذارد بتواند این کار را انجام دهد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391