برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

درودگر: معمایی به مردم اطلاعات غلط می‌دهد

چهارشنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۲۰ — ایسنا

صادق درودگر، مدیرعامل جدید ملوان را به ارائه "اطلاعات غلط؟ به مردم متهم کرد.

صادق درودگر

متن نامه صادق درودگر که خود را مدیرعامل سابق و هوادار فعلی ملوان معرفی کرده خطاب به مسعود معمایی به این شرح است:

مدیرعامل محترم باشگاه ملوان بندر انزلی

با سلام و احترام

لطفا اطلاعات غلط به مردم ندهید، مردم داناتر و هشیارتر از آن هستند که می اندیشید.

با توجه به مصاحبه جنابعالی ضمن تشکر و قدردانی از شما که بنده و اعضاء محترم هیات مدیره را شریف و زحمتکش معرفی فرموده اید نظر به ارائه لیست بدهی‌ها و درآمد های باشگاه ملوان از جنابعالی درخواست می گردد با توجه به اینکه دو روز است به باشگاه ورود فرموده اید قبل از اعلام کذب بودن مطالب و موارد زمان بیشتری برای مطالعه و بررسی اختصاص داده تا از دو باره گویی و ارائه اطلاعات غلط خودداری گردد لذا بدینوسیله توضیحاتی را برای آگاهی شما تقدیم می دارم.

۱- اعلام فرموده اید بازیکنان شاکی به سازمان لیگ مبلغ ۲۲۷۱۰۷۱۷۴۷۹ ریال

لطفا لیست کامل افراد مشخص شود تا مردم بدانند که این بازیکنان مربوط به چه دوره ای هستند و آگاهی لازم و کامل به مردم بدهید زیرا این مبلغ مربوط به چند فصل است.

۲- مانده تعهدات باشگاه درفصل جاری ۵۶۰۰۰۰۰۰۰۰۰ ریال

همانند مورد بالا لطفا لیست کامل ارائه فرمایید با ذکر تاریخ و فرد طلبکار تا مردم بدانند این بدهی‌ها مربوط به چه کسی و چه زمانی است.

۳- -کمک‌های آقای هدایتی ۱۴۶۳۹۴۸۰۰۰۰ ریال

همه مردم شریف بندر انزلی از پیر و جوان خرد و کلان می دانند که آقای هدایتی برای فصل جاری مقرر فرموده بودند که ۱.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان به باشگاه و مردم بندر انزلی هدیه دهند که ۶۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان طی دو فقره چک به آقای سعادتمند داوودی فرماندار وقت پرداخت کردند که ۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان از این مبلغ به آقای پژمان نوری بازیکن فصل پیشین برای دریافت چک شرکت استیل آذین ایرانیان پرداخت و ۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ کل دریافتی ما از ایشان در فصل جاری بوده است و ۴۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان بقیه را هم با توجه به ورود مالک جدید متمول دلیلی نداشته است که درخواست کنیم، الباقی مبالغ مربوط به فصل قبل بوده است که برای پرداخت هزینه های فصل انجام شده که بخشی را نیز بنده برای جذب بازیکنان فصل جدید استفاده کرده‌ام، با ارائه این گزارش هواداران قوی سپید، مردم شریف و عزیز بندر انزلی کاملا روشن شده‌اند که چگونه با دست خالی هفت تیم در لیگ کشور در زمان حضور بنده با همکاری بازیکنان، پیشکسوتان، مربیان پایه، بانوان، فوتبال ساحلی این فصل بسته شده به کلیه مسابقات در استانهای مختلف اعزام شده و بیش از ۳۰ درصد مبالغ قرارداد کلیه نفرات عضو باشگاه به آنها پرداخت شده و کلیه هزینه‌های اعزام و هتل، اردوگاه محل اقامت کلیه تیم‌ها در مسابقات با کمک و همکاری همه اعضاء تیم‌ها وکادر فنی و اداری پرداخت شده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391