برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

افشاگری های عجیب شاه حسینی علیه دایی

یکشنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۰۳ — دابی نیوز

در برنامه فنجان داغ دیشب ساعت ۱ در رادیو ورزش مطرح شد

مجری : شما اولین رییس کمیته انظباطی هستید که علی دایی رو در سال ۸۵ محروم کردید
شاه حسینی : بله و البته سخت ترین دوران زندگی ام رو در آن روزها سپری کردم! بلافاصله بعد از باز شدن پرونده دایی اتفاقات عجیبی برایم افتاد! از چه جاهایی با من تماس گرفته شد! از جاهای مختلف و متفاوتی برایم نامه‌ها و تلفن هایی میشد! حتی یکی از نمایندگان مجلس جلسه علنی مجلس رو رها کرد و به دفترم امد و به من پیشنهاد دکترا داد. واقعا تعجب میکردم که چه اتفاقی افتاده است! و واقعا چرا !!؟ چقدر تهدید !!؟ چقدر تطمیع !!؟

بعد از صدور رای حتی ادرس و شماره دخترم که آن زمان دبیرستان بود رو گرفته و او را تهدید جانی میکردند و به خودم میگفتند دخترت را سر به نیست میکنیم!!! و حتی خودت را طوری نابود میکنیم که طبیعی به نظر برسد!! رفقای این آقا در فدراسیون توطئه های زیادی رو برای برکناری من انجام دادند، به دوران فوتبالی آقای دایی احترام میذارم اما دوران مربیگری ایشان دوران پاکی نبوده و آغشته به فساد هست و من تنها با بخشی از آن مبارزه کردم که برایم عوارض زیادی در بر داشت!!!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391