برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

احضار مجدد کرانچار و تقدیر از هواداران مس کرمان

سه‌شنبه، ۲۰ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۳۰ — تسنیم

سرمربی تیم فوتبال سپاهان بار دیگر به کمیته انضباطی احضار شد.

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی فدراسیون، زلاتکو کرانچار سرمربی تیم فولاد مبارکه سپاهان جهت ادای توضیحات درباره مصاحبه درج شده از وی در یکی از روزنامه‌های ورزشی، روز سه‌شنبه ۱۹ فروردین ۹۳ به کمیته انضباطی دعوت می شود. عدم حضور مانع از رسیدگی و تصمیم‌گیری نخواهد بود.

مربی سایپا توبیخ کتبی شد

در بازی تیم‌های ساپیای البرز و گسترش فولاد تبریز که ۲۷ بهمن ۹۲ در کرج انجام شد، بر اساس گزارش ناظر بازی و ناظر داوری، شنیل آکای مربی سایپای البرز، به دلیل اعتراضات مکرر به داور، از زمین بازی اخراج شد. به همین دلیل کمیته انضباطی وی را به توبیخ کتبی محکوم می‌کند. رای صادره قطعی است. تکرار اعتراضات در مسابقات بعدی باعث می‌شود تا کمیته انضباطی تصمیمات شدیدی درباره مربی سایپا بگیرد.

تقدیر از هواداران مس کرمان

گزارش‌های رسیده از کرمان حین بازی تیم‌های صنعت مس کرمان و تراکتورسازی تبریز که ۲۵ بهمن ۹۲ در فینال جام حذفی برگزار شده بود، حاکی از همکاری بسیار خوب تماشاگران هر ۲ تیم در طول برگزاری مسابقه بود و مراسم اختتامیه و اهدای جوایز با نظم بسیار خوبی برگزار شد. لذا کمیته انضباطی ضمن تقدیر از تماشاگران منتسب به تیم‌های مس کرمان و تراکتورسازی تبریز، زحمات و تلاش‌های فرهنگی هواداران تیم مس کرمان را با پرداخت مبلغ ۵۰ میلیون ریال، مورد تقدیر قرار می‌دهد.

جریمه و محرومیت مربیان نساجی قائمشهر

بر اساس گزارش ناظران بازی و داوری دیدار تیم‌های نساجی مازندران و سیاه جامگان مشهد که ۲۷ بهمن در ورزشگاه قائمشهر برگزار شد، قاسم حب‌الاسلام مربی نساجی قائمشهر، به دلیل اعتراض به داور و ورود غیرقانونی به زمین به یک جلسه محرومیت از همراهی تیمش و پرداخت ۳ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. نادر دست نشان سرمربی تیم نساجی هم به دلیل اعتراض و به کار بردن الفاظ نامناسب به یک جلسه محرومیت از همراهی تیمش و پرداخت ۵ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

باشگاه نساجی قائمشهر هم به دلیل فحاشی تماشاگران منتسب به این تیم و پرتاب اشیا و همچنین ورود یکی از همراهان تیم به نام جعفری به رختکن داوران و اهانت به داوران، ضمن تذکر مؤکد به سرپرست تیم به لحاظ کوتاهی در مدیریت تیم، نساجی را به پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم می کند. کلیه آرای صادره قطعی هستند.

جریمه مربی و پزشک تیم نفت و گاز گچساران

بر اساس گزارش ناظر بازی و ناظر داوری دیدار تیم‌های ابومسلم خراسان و نفت و گاز گچساران که ۲۷ بهمن ۹۲ در مشهد برگزار شد، پوریا جراحی مربی بدنساز تیم نفت و گاز گچساران به دلیل اعتراض به داور با حرکات زننده به ۲ جلسه محرومیت از همراهی تیمش وپرداخت ۳ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

سید داود حسینی، پزشک تیم نفت و گاز گچساران هم به دلیل اعتراض و دخالت از امر داوری خارج از حدود وظایف و مسئولیتش به ۳ جلسه محرومیت از همراهی تیمش و پرداخت ۵ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. آرای صادره قطعی هستند. ضمنا به سرپرست تیم تذکر داده می‌شود که رفتار عوامل فنی و پزشک تیم را به درستی کنترل و مدیریت کند.

جریمه ۱۰ میلیون ریالی برای نفت مسجد سلیمان

در بازی تیم‌های نفت مسجد سلیمان و البدر بندرکنگ در لیگ دسته اول کشور که ۲۷ بهمن برگزار شد، تماشاگران منتسب به تیم نفت با پرتاب ترقه به زمین تخلفاتی را مرتکب شدند که بر همین اساس، ۱۰ میلیون ریال جریمه می شوند. رای صادره قطعی است. کمیته انضباطی اعلام می‌کند که در مسابقات بعدی، تشدید تنبیهات را به دنبال خواهد داشت.

تقدیر از افشین و فرزین دبیری

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پس از گزارشی که از بازی فوتسال تیم های دبیری تبریز و شهید منصوری قرچک در لیگ برتر فوتسال به این کمیته رسیده است، تصمیم به تقدیر از ۲ تن ازعوامل تیم دبیری تبریز گرفت.

این مسابقه فوتسال، روز دوم اسفند ۹۲ انجام شد و در پایان نیمه اول، مشاجره لفظی دروازه‌بان تیم شهید منصوری قرچک و برخی از بازیکنان و دخالت عناصر غیرمسئول باعث بی‌نظمی شده بود که در این هنگام افشین دبیری با دخالت به موقع و دعوت از بازیکنان و اعضای کادرفنی ۲ تیم به آرامش و هدایت افراد غیرمسئول به خارج از محوطه مسابقه و همچنین کنترل جایگاه و تماشاچیان توسط فرزین دبیری از بروز تشنج جلوگیری کردند.

کمیته انضباطی ضمن تذکر به باشگاه دبیری تبریز مبنی بر کنترل بیشتر در مسابقات بعدی و جلوگیری از دخالت افراد غیرمسئول با قدردانی از زحمات افشین دبیری، از وی تقدیر کتبی با درج در پرونده انجام می‌دهد و همچنین از زحمات فرزین دبیری هم قدردانی می‌کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391