برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فقط برای استقلال قهرمانی نیاورده‌ام کارهای زیرساختی هم انجام دادم

سه‌شنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۳۷ — فارس

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: من اگر حرفی زدم برای این است که بگویم فقط برای استقلال قهرمانی نیاورده‌ام و کارهای زیرساختی هم انجام شده است.

علی فتح الله زاده در مورد اینکه هیئت مدیره استقلال چندان با نظر او برای جدایی از استقلال موافق نیست، اظهار داشت: هیات مدیره در این خصوص لطف دارد اما من همیشه کنار باشگاه هستم. باید به هواداران تیم هم بگویم که من همیشه کنار این تیم هستم یک روز به عنوان مدیرعامل و یک روز به عنوان هوادار و در حضور هواداران عشق می کنیم.

وی افزود: حرف من این بوده که زمین کمپ اکنون ۱۵۰ میلیارد تومان ارزش دارد و تمامی اسناد و مدارک آن موجود است که این زمین برای باشگاه استقلال است اما برخی حرف های دیگری می زنند. من می گویم اگر این زمین را به عنوان املاک استقلال قبول ندارید به خودم بفروشید. به غیر از کمپ حجازی استقلال یک زمین دیگر در « تلو» دارد که آنهم بالای ۱۰۰ میلیون تومان ارزش دارد. من برای عده ای که حرف های نامربوط می زنند متاسف هستم. حتی مجموعه مرغوبکار هم برای استقلال است.

مدیرعامل باشگاه استقلال تاکید کرد: من اگر این حرف‌ها را زدم برای این بود که به همه از جمله هواداران بگویم که فتح الله زاده برای استقلال فقط قهرمانی نیاورده است و کارهای زیرساختی هم برای این تیم انجام داده و کار من فقط تیم خوب بستن نبوده است. هواداران از بابت چیزی نگران نباشند و مطمئن باشند که نمی گذاریم کارهای تیم زمین بماند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391