برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فلاح‌زاده: اعتراض عجیب و غریبی به داور داشتم

سه‌شنبه، ۲۷ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۳۷ — فارس

دروازه‌بان تیم فوتبال راه‌آهن گفت: در دیدار دوستانه مقابل صبا اعتراض عجیب و غریبی به داور داشتم که منصور ابراهیم‌زاده به من گفت به تو ارتباطی ندارد و زمین را ترک کن.

حامد فلاح‌زاده در مورد درگیری‌ای که در دیدار دوستانه راه‌آهن مقابل صبا بین او و منصور ابراهیم‌زاده به وجود آمده بود، اظهار داشت: درگیری نبود، من پیش از بازی چندین کار داشتم که آنها به هم گره خورده بود و اعصابم به هم ریخته بود، در جریان بازی هم در یک صحنه اعتراض عجیب و غریبی به داور داشتم که آقا منصور (ابراهیم‌زاده) وارد زمین شد و به من گفت بیرون بروم و من هم هیچ حرفی نزدم و این کار را کردم.

دروازه‌بان راه‌آهن در مورد اینکه آیا وی پاسخی به ابراهیم‌زاده نداده است، گفت: من چه چیزی می‌خواهم به سرمربی خودم بگویم؟! او برای من دو سال زحمت کشیده، واقعاً احمقانه است که بخواهم حرفی به او بزنم. من روی نیمکت رفتم و او به من گفت که چرا اینقدر اعتراض می‌کنی؟ به تو ارتباطی ندارد. سرمربی تیم‌مان به من گفت لباس خود را عوض کنم و من هم این کار را کردم، تمام اتفاقات همین بود، بدون هیچ بالا و پائینی. در سال‌های اخیر نمی‌دانم که چگونه است در اواخر سال اتفاقاتی برایم می‌افتد، البته خدا را شکر که این اتفاق اواخر امسال افتاد و موضوع خاصی نبود.

وی در مورد شرایط راه‌آهن یادآور شد: شرایط خوبی نداریم، امیدوارم که هرچه زودتر باشگاه خریدار پیدا کند، مسئولان به دنبال فروش باشگاه هستند، هرچند که وظیفه‌ای در این‌باره ندارند که خریدار پیدا کنند. مشکلات راه‌آهن از ابتدا وجود داشت، نه زمانی که مالک باشگاه دستگیر شد. در حالیکه قرار بود از هفته اول قراردادهای ما را پرداخت کنند اما ما هفته چهارم پول خود را دریافت کردیم و پس از آن هم هیچ پولی نگرفته‌ایم. هفت ماه است که هیچ پولی دریافت نکرده‌ایم، قرار بوده بعد از هر برد پاداشی بدهند که این هم انجام نشد آن‌وقت دیگر چه انگیزه‌ای برای ما باقی ‌می‌ماند.

فلاح‌زاده یادآور شد: پول‌های راه‌آهن برای پرسپولیس هزینه می‌شد. زمانی که این اتفاقات رخ می‌دهد تیم وارد بحران می‌شود، به نظرم باید مالک باشگاه پول تزریق می‌کرد تا این مشکلات برای تیم به وجود نیاید. مالک باشگاه که تا نیم‌فصل در تیم حضور داشت و مشکلی برایش پیش نیامده بود اما مسائل ما از همان هفته‌های ابتدایی آغاز شد امیدوارم که هر چه زودتر باشگاه خریداری پیدا کند.

دروازه‌بان راه‌آهن در مورد اینکه آیا فصل آینده هم در این تیم خواهد ماند یا خیر، یادآور شد: قرارداد من مشروط است هنوز معلوم نیست چه اتفاقی می‌افتد، من چند سالی که در نفت بودم شرایط بسیار خوبی داشتم آنها پرداخت‌های منظمی داشتند اما در راه‌آهن شرایط متفاوت شد به هر حال من تیم را با بازیکنانش می‌شناسم با همه آنها دوستم و دوست دارم در کنار آنها بمانم اما برخی شرایط را هم باید در نظر گرفت. همه فکر می‌کنند که فوتبالیست‌ها شرایط خوبی دارند و با مشکل روبرو نیستند اما همیشه می‌گویند که شنیدن صدای دهل از دور خوش است. من به یکی از کسانی که به من انتقاد می‌کرد گفتم اگر تو توانایی این کار را داری انجام بده. ما با مشکلات زیادی همراه هستیم، چند ماه برای پرداخت کرایه خانهبا مشکل روبرو شده‌ایم هرچه که در نفت درآوردم امسال هزینه کردم به هر حال ما برنامه‌ریزی کرده بودیم اما شرایط جور دیگر رقم خورد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391