برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فرکی: با اشتباه خودمان بنیادکار به گل رسید

چهارشنبه، ۲۸ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۴۰ — فارس

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: ما وقتی گل زدیم این تیم بنیادکار بود که به صورت هیجانی به بازی ادامه داد و می‌خواستند که بازی را جبران کنند اما ما هم اشتباه کردیم و به آنها فرصت دادیم تا به ما گل بزنند.

حسین فرکی

حسین فرکی پس از تساوی تیم‌های بنیادکار و فولاد خوزستان گفت: من از عملکرد بازیکنان تیمم راضی هستم آنها نمایش خوبی در این بازی انجام دادند اما ما ۲ یا ۴ بازیکن کلیدی‌مان را مثل آرش افشین و چیمبا در این بازی در اختیار نداشتیم اما با این همه بازیکنانم بازی خوبی انجام دادند.

وی افزود: ما برای ۳ امتیاز به ازبکستان آمده بودیماما تا بنیادکار را شکست دهیم به همین خاطر هم فرصت‌های گلزنی زیادی را روی دروازه این تیم خلق کردیم و موقعیت‌های گلزنی ما از این تیم بیشتر بود اما با این همه فکر می‌کنم تساوی در ازبکستان بد نیست.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان افزود: ما وقتی گل زدیم این تیم بنیادکار بود که به صورت هیجانی به بازی ادامه داد و می‌خواستند که بازی را جبران کنند اما ما هم اشتباه کردیم و به آنها فرصت دادیم تا به ما گل بزنند.

فرکی ادامه داد: ما می‌دانستیم که بنیادکار مهاجمانی خوبی دارد و توسط آنها گل‌های زیادی زده‌اند اما متأسفانه در آخرین ثانیه‌های بازی پیروزی بزرگی را از دست دادیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391