برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فتح‌الله‌زاده: باغیرت یا بی‌غیرت بودن بازیکن را هوادار تشخیص می‌دهد

سه‌شنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۲۲ — تسنیم

مدیرعامل استقلال گفت: بی‌غیرت و یا باغیرت بودن بازیکن را ما تشخیص نمی‌دهیم و این هوادار است که تشخیص می‌دهد.

علی فتح‌الله‌زاده، درباره اینکه قرارداد ۱۵ بازیکن استقلال در پایان فصل به پایان می‌رسد و او نیز اعلام کرده، قصد جدایی از استقلال را دارد، اظهار داشت: سال گذشته نیز با چنین شرایطی روبرو بودیم. تنها فرق این فصل با فصل آینده این است که پیش از آغاز این فصل، تنها یک بازیکن با ما قرارداد داشت اما برای فصل آینده ۳،۴ بازیکن با استقلال قرارداد دارند.

حاضرم استقلال را برای فصل آینده ببندم و بعد بروم

وی افزود: متاسفانه با توجه به قراردادها و هزینه‌های پرداختی به بازیکنان، قرارداد بیشتر آنها یک‌ساله بسته می‌شود که چنین شرایطی در پرسپولیس و دیگر تیم‌ها نیز وجود دارد. سال گذشته و حتی سال‌های قبل نیز قرارداد بازیکنان را تمدید کرده‌ام و مشکلی از این بابت وجود نداشت اما چون قرار است فصل آینده از مدیرعاملی استقلال کنار بروم، از هم‌اکنون جدایی‌ام را اعلام کردم تا فرصت برای فرد دیگری وجود داشته باشد.

مدیرعامل استقلال با بیان اینکه کار کردن در استقلال سخت است، ادامه داد: اگر دوستان بخواهند حاضرم تیم را برای فصل آینده ببندم و سپس از استقلال بروم.

شاه‌حسینی به جای دخالت کردن باید صحبت‌های رحمتی را می‌شنید

فتح‌الله‌زاده در خصوص اعتراض عبدالرحمن شاه‌حسینی به حکم کمیته انضباطی در مورد محروم نکردن مهدی رحمتی گفت: به زودی از کسانی که به هر طریقی می‌خواهند باعث محرومیت رحمتی شوند، شکایت می‌کنیم. رحمتی الگو است و در سال‌های گذشته ۹ بار به عنوان بازیکن اخلاق معرفی شد ولی جوی برای او ایجاد کرده‌اند تا او را «بد» جلوه دهند.

وی خاطرنشان کرد: ما منکر عکس‌های منتشر شده نیستیم اما این عکس‌ها نشان دهنده واکنش رحمتی به تماشاگران نیست. صورت رحمتی به سمت تماشاگران نیست و حتی امیر حسین فشنگچی بازیکن ملوان گفته در آن لحظه مشغول صحبت با رحمتی بوده است. ای کاش شاه‌حسینی به جای دخالت کردن، با من تماس در این رابطه تماس می‌گرفت و یا صحبت‌های رحمتی را می‌شنید و سپس قضاوت می‌کرد.

مدیرعامل استقلال با بیان اینکه «کمیته انضباطی تصمیم خود را گرفته و باید به آن احترام گذاشت»، تصریح کرد: این کمیته جریمه‌های سنگینی برای ما در نظر گرفت اما اعتراضی نکردیم. حتی در زمان شاه‌حسینی نیز وی برای ما سخت‌گیری‌های زیادی می‌کرد اما اعتراضی از سوی ما صورت نگرفت. این اظهارنظرها کار درستی نیست و باید اجازه دهیم کسانی که مسئولیت دارند، کارشان را انجام دهند.

امسال در بورس شانس هستیم!

وی با اشاره به مصدومیت آندرانیک تیموریان یادآور شد: امسال حسابی در بورس شانس قرار داریم و در این زمینه برنده می‌شویم! البته این بازیکن به امید خدا زودتر به بازی‌های استقلال خواهد رسید.

نباید درباره زوج مربیگری مجیدی - منصوریان صحبت کنم

فتح‌الله‌زاده درباره شایعه مربیگری زوج فرهاد مجیدی - علیرضا منصوریان در استقلال برای فصل آینده به تسنیم گفت: فرهاد کمتر در تهران حضور دارد. حدود یک‌ماه پیش با او صحبت کردم. چنین خبری صحت ندارد چون وقتی تیم من مربی دارد، نباید در مورد زوج مربیگری مجیدی - منصوریان صحبت کنم. تلاش ما این است که امیر قلعه‌نویی فصل آینده در استقلال بماند.

مدیرعامل استقلال تاکید کرد: مجیدی برای مربیگری در استقلال اعلام آمادگی نکرده که بخواهیم درباره آن صحبت کنیم. به نظرم این موارد حرف‌های بی‌ربطی است که در راستای اذیت و آذار ما انجام می‌شود.

با غیرت یا بی‌غیرت بودن را هوادار تشخیص می‌دهد

وی در مورد اظهارات سیاوش اکبرپور مبنی بر اینکه «بازیکنی ۱.۵ میلیارد تومان پول گفت و اسطوره شد ولی من که پولی نگرفتم بی‌غیرت شدم»، گفت: به هر کسی به اندازه‌ای که لازم بوده پول داده‌ایم. نسبت به باشگاه‌های دیگر به بازیکنان پول خوبی پرداخت کرده‌ایم. بی‌غیرت و یا باغیرت بودن بازیکن را ما تشخیص نمی‌دهیم و این هوادار است که تشخیص می‌دهد. این هوادار ممکن است یک‌بار تیمش را تشویق و یا یک‌بار به تیمش را توهین کند. نباید ناراحت شویم و باید ظرفیت‌های خودمان را بالا ببریم. به نظرم مشکلات اخیر روی سیاوش تاثیر گذاشته و ناراحت است و چند بازی که پیروز شویم به شرایط گذشته بازمی‌گردد.

قاضی امروز در تمرین حاضر می‌شود

مدیرعامل استقلال درباره وضعیت محمد قاضی و شرکت نکردن او در تمرینات استقلال عنوان کرد: قاضی مشکلاتی داشت که در این زمینه با امیر قلعه‌نویی صحبت کردم و این بازیکن در تمرین امروز شرکت می‌کند.

حوصله پاسخ دادن به افراد بی‌سواد را ندارم

فتح‌الله‌زاده در خصوص اظهارات واعظ آشتیانی که گفته «وزارت ورزش باید قبل از رفتن فتح‌الله‌زاده مسائل مالی را حسابرسی کند»، گفت: آشتیانی به جای سفسطه و مغلطه بازی تراز مالی زمان مدیریت خودش را به مجمع نشان دهد. او که «بلبل زبان» است بهتر است تراز مالی که در زمان او و در هیئت مدیره تصویب شد را به مجمع نشان دهد. البته باید دید که او می‌داند تراز مالی چیست و سپس باید درباره آن صحبت کند.

وی ادامه داد: جالب است من که تراز دارم و حساب‌های مرا شرکت حسابرسی رسمی رسیدگی کرده، محکوم هستم ولی او که حسابرسی ندارد از من ایراد می‌گیرد. چرا او تراز مالی مدیریت خودش را نشان نمی‌دهد؟

فتح‌الله‌زاده در مورد اینکه آشتیانی مدعی شده که فتح‌الله‌زاده فرق زیان انباشته و بدهی جاری را نمی‌داند، گفت: من حوصله جواب دادن به افراد بی‌سواد را ندارم و پاسخ افراد باسواد را می‌دهم.

کمپ را ۱۵۰ میلیارد تومان می‌فروشم

مدیرعامل استقلال گفت: کمپ استقلال را ساختیم و اگر ادعا می‌کنند این کمپ سند ندارد، اجازه دهند کمپ را چه با سند و چه بی‌سند بفروشم. این کمپ مشتری دارد که حاضر است قیمت ۱۵۰ میلیارد تومان بپردازد. رسما از طریق خبرگزاری تسنیم اعلام می‌کنم که اگر اجازه فروش کمپ را بدهند، ۱۵۰ میلیارد تومان به حساب باشگاه استقلال واریز می‌کنم.

فتح‌الله‌زاده با بیان اینکه متاسفانه به مردم اطلاعات غلط می‌دهند، گفت: آقایان بعدها نگویند قیمت کمپ بیشتر بوده و فتح‌الله‌زاده مبلغ را کمتر اعلام کرده است. من چنین پولی ندارم که برای خرید کمپ بپردازم ولی اگر کمپ را بفروشم ۱۵۰ میلیارد تومان به حساب باشگاه استقلال واریز می‌کنم.

وی تصریح کرد: این آدم (آشتیانی) همانی است که فیفا به خاطر شکایت شرکت آمریکایی، استقلال را یک میلیارد و دویست میلیون تومان در زمان مدیریت او جریمه کرد. در اثر ناتوانی این آقا، استقلال جریمه شد چون آقایان عرضه دفاع کردن نداشتند ولی پس از اینکه او را کنار گذاشتند و ما به استقلال آمدیم، با یک‌بار رفتن به سوئیس موفق شدیم شرکت آمریکایی را محکوم کنیم. امیدوارم خدا به او آرامش دهد تا دیدگاهش تغییر کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391