برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قلعه‌نویی:کجای بازی با الشباب بِکِش بِکِش بود؟

جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۳۹ — فارس

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت:کجای بازی با الشباب بِکِش بِکِش بود که مربی حریف گفته ما بازی مستقیم انجام دادیم.

امیر قلعه‌نوعی

امیر قلعه‌نویی در خصوص انتقادات بعد از بازی با الشباب و صحبت‌هایی که پیرامون میانگین سنی بالای بازیکنان این تیم مطرح می‌شود، گفت: یک زمانی قیمت بازیکنان جوان خیلی ارزان بود. سال ۸۰ زمانی که من به استقلال آمدم ۱۰جوان گمناممثل وحید طالب‌لو، داود سیدعباسی، امیرحسین صادقی و خیلی‌های دیگر را به تیم آوردیم اما حالا برای گرفتن یک بازیکن جوان باید سه میلیارد پول دهیم. دوستان خیلی از واقعیت‌ها را نمی‌گویند و دو سه روز است که می‌گویند تیم پیر است و از این حرف‌ها می‌زنند. کارشناسی بعد از بازی خیلی راحت است ولی اینکه واقعیت را به مردم بگوییم مهمتر از کارشناسی است.

سرمربی تیم استقلال افزود: اینکه با حب و بغض صحبت کنید، کارشناسی نیست. بنده سالی کهبه استقلال آمدم بعد از سه سال همتیم قهرمان شد و هم به جمع ۴ تیم برتر آسیا راه پیدا کردیم. ما زوج‌سازی و ایجاد مثلث کرده بودیم ولی متاسفانه آنها امسال از بین رفت. حال چه خواسته چه ناخواسته اما اتفاقاتی امسال رخ داد در هیچ تیمی در دنیا رخ نمی‌دهد. کدام تیم لیگ برتری را سراغ دارید که وسط فصل بازیکنانش بروند. حمودی و جباری ابتدای فصل رفتند. مجیدی خداحافظی کرد و بعد از آن منتظری و نکونام رفتند.

قلعه‌نویی ادامه داد: خسرو حیدری و هاشم بیک‌زاده مثلا به اندازه یک بازیکن رقیب ما برای ما بازی نکردند. من چه کاری می‌توانم انجام دهم؟ وقتی منِ مربی دستم خالی است باید به اندازه موجودی از من توقع داشته باشند اما همین جا قول می‌دهم چه در لیگ و چه در آسیا به شرایط آرمانی خواهیم رسید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391