برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

می‌خواستند از شام قلعه‌نویی و اسکوچیچ سناریو بنویسند

جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۳۶ — فارس

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت:خوب شد ما به ملوان باختیم وگرنه عده‌ای تا دوسال می‌خواستند از شام قلعه‌نویی و اسکوچیچ سناریو بنویسند.

سید میرشاد ماجدی با اشاره به شکست آبی‌پوشان مقابل ملوان انزلی گفت: ما باختیم ولی اعتقاد دارم خوب شد این بازی را نبردیم وگرنه شایعات آن شام و میهمان‌نوازی استقلال طوری منعکس می‌شد که همه چیز زیر سؤال می‌رفت و یکسری آدم‌ها که تفکرات مسموم داشتند به اهداف خود می‌رسیدند.

وی افزود: خدا بعضی وقت‌‌ها به انسان برای پیروزی عزت می‌دهد و بعضی مواقع نیز با شکست که فکر می‌کنم این بار با باخت به این موضوع رسیدیم چون اگر می‌بردیم آقایان تا چند سال برنامه داشتند که دو مربی با هم شام خوردند و از این جور مسائل برای ما سناریو می‌نوشتند.

وی تأکید کرد: این شکست درست است که امتیازی برای استقلال نداشت ولی دست خیلی از افراد را که شیطنت می‌کردند و می‌خواستند شرایط استقلال را درست جلوه ندهند، رو کرد. خوشحالیم که خداوند به ما کمک کرد و با این باخت مقابل کسانی که می‌خواستند از ما آتو بگیرند ایستاد و این فرصت را برای کسانی که منتظر فرصت بودند، از بین برد. استقلال روی تفکرات و درایت مربی خود تا اینجا به نتیجه رسیده و ما هم این باخت را به فال نیک می‌گیریم و انشاء‌الله شاهد گمانه‌زنی‌ها و شایعات خارج از بحث فوتبالی نباشیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391