برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قلعه نوعی:حیدری به بازی الشباب رسید

شنبه، ۳ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۳۱ — اوج نیوز

کاروالیو از منطقه گرمسیر به ایران آمد و فکر می کنم در لیگ آسیا به ما کمک می کند.

امیر قلعه‌نوعی

امیر قلعه نوعی درباره حواشی رخ داده پیش از بازی استقلال مقابل ملوان عنوان کرد:قصد دارم یک مقدار درباره افکار ناپاک که فوتبال را به نابودی می کشاند صحبت کنم.ما یک شام با اسکوچیچ خوردیم ولی دیدید چه حرف هایی درآوردند.

وی ادامه داد:اگر این گلهایی که ملوان زد را ما می زدیم چه حرفهایی می زدند؟مگر ما مسلمان نیستیم؟این افکار ناپاک اگر از فوتبال ما نرود،فوتبال ما همین است.ما اسکوچیچ را در هتل اوین دیدیم.۱۰ تا خبرنگار بوده است.هیات مدیره بوده است.شام او را دعوت کردیم.امیدوارم افکار ناپاک از فوتبال ما برود.

سرمربی استقلال درباره وضعیت خسرو حیدری برای بازی الشباب گفت:برای بازی با امروز جواب کامل ام .آر.آی حیدری آمد و او به بازی می رسد.متاسفانه بیگ زاده را نداریم.

قلعه نوعی درباره انتقادات صورت گرفته علیه تونی کاروالیو اظهار داشت:کاروالیو بازیکن خوبی است.او از یک قاره دیگر آمده و باید تطبیق پذیری صورت بگیرد که انجام شد.این بازی آخر هم خیلی به ما کمک کرد.او از منطقه گرمسیر به ایران آمد و فکر می کنم در لیگ آسیا به ما کمک می کند.کما اینکه حضور مبعلی هم کمک خوبی به ما خواهد کرد.

وی تاکید کرد:الشباب را آنالیز کردیم.من شب گذشته بازی این تیم را به طور کامل دیدم.تیم خوبی است که سه چهار بازیکن خیلی خوب دارد.امیدوارم بتوانیم با یک بازی تاکتیکی نتیجه بگیریم.در این بازی‌ها مسابقه اول خیلی مهم است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391