برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

غلامی:بهترین زمان برای انتخاب مدیرعامل ملوان بود

جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۱۷ — مهر

سرپرست پیشین باشگاه ملوان با اشاره به اینکه خودش مسعود معمایی را برای انتخاب شدن به عنوان مدیرعامل به مالک باشگاه معرفی کرده است، گفت: برای معمایی آرزوی موفقیت می‌کنم و به عنوان بازوی راست در کنارشان فعالیت خواهم کرد.

حسین غلامی در مورد نحوه انتخاب مسعود معمایی به عنوان مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی ضمن بیان مطلب فوق گفت: بنده از ۲ سال پیش با آقای معمایی رفاقت دارم و حتی قرار بود قبل از حسین هدایتی، برای باشگاه ملوان سرمایه‌گذار بیاورد. بنده شناخت کاملی از رزومه مدیریتی ایشان دارم و مطمئنم با مدیریت خود می‌تواند به باشگاه ملوان کمک کند.

وی در ادامه افزود: در این مدت که آقای محجوب سهام باشگاه ملوان را خرید، پیشنهاد خود من به ایشان انتخاب مسعود معمایی به عنوان مدیرعامل باشگاه بود که خدا را شکر پس از نشست‌هایی که بین طرفین انجام شد، مورد تایید قرار گرفت. بنده برای ایشان آرزوی موفقیت می‌کنم و به عنوان بازوی راست در کنارشان فعالیت خواهم کرد.

سرپرست پیشین باشگاه ملوان بندرانزلی اضافه کرد: از روز اولی که به عنوان سرپرست انتخاب شدم، به همه می‌گفتم سرپرست موقت هستم و امروز خوشحالم انسانی شریف و پاک و مدیری توانمند به عنوان مدیرعامل باشگاه ملوان انتخاب شد. شاید مردم انزلی شناخت کمتری از مسعود معمایی داشته باشند اما ایشان مدیری هستند که در آینده می‌توانند به باشگاه کمک کنند.

وی در مورد اینکه آیا در این مقطع تغییرات بوجود آمده به باشگاه ملوان ضربه نمی‌زند؟، اظهار کرد: در مقطعی که آقای سیروس محجوب باشگاه را خریداری کرد، نیاز بود که یک مدیر بومی کارها را پیش ببرد تا مردم شهر از مالک جدید شناخت پیدا کنند. بعد از گذشت ۲ ماه، بهترین زمان برای انتخاب مدیرعامل بود که زمان را جهت بستن تیم برای فصل آینده از دست ندهیم. بنده تمام اطلاعات را در اختیار آقای معمایی می‌گذارم تا ایشان بتواند با مدیریت خوب خود، تیم قدرتمندی را برای فصل آینده ببندد.

غلامی در پایان با بیان اینکه هنوز سمت آینده‌اش در باشگاه ملوان مشخص نیست، گفت: دنبال جایگاه در ملوان نیستم و تنها اگر لایق باشم، می‌خواهم به این باشگاه کمک کنم. بنده به هیچ عنوان ملوان را تنها نگذاشته و با عشق و علاقه در هر سمتی که آقای محجوب و معمایی بخواهند، به فعالیتم در این باشگاه ادامه خواهم داد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391