برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

غلامی: بازیکن ملوان جای رحمتی بود محروم می‌شد

یکشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۲۰ — فارس

سرپرست باشگاه ملوان انزلی گفت: اگر بازیکن ملوان به جای رحمتی بود محروم می‌شد.

حسین غلامی در مورد جریمه ۷ میلیون تومانی باشگاه ملوان بخاطر رفتار تماشاگران این باشگاه در بازی با استقلال، گفت: بعد از مسابقه هم گفتم که آن تعداد معدودی از تماشاگران که فحاشی کردند از هواداران ملوان نبودند. زیرا برای این مسابقه از شهرهای مختلف به انزلی آمده بودند. حتی زمانی که بازیکن استقلال آن حرکت ناشایست را کرد به او توهینی نشد.

وی در مورد اینکه رئیس کمیته انضباطی گفته عکس‌های منتشر شده از مهدی رحمتیشبهه‌ناک است، گفت: دو عکسی که کنار هم قرار گرفت و شب گذشته نیز بخش خبری ۲۰ و ۳۰ آن را پخش کرد، کاملاً درست است و اگر هم در یک عکس رحمتی دستکش ندارد و در عکس دیگر رحمتی دستکش به دست دارد به این خاطر است که او دوبار چنین حرکتی را انجام داد. مرتبه اول در بین دو نیمه که در آن عکس دستکش دست داشت و مرتبه دوم در پایان مسابقه چنین کاری کرد که در آن عکس دستکش نداشت. هر چهار عکس موجود است. این عکس فتوشاپ نیست. با این حال معتقدم اگر بازیکن دیگری مثلا بازیکن ملوان به جای رحمتی بود قطعاً محروم می‌شد. البته خوشبختانه بازیکنان ملوان هرگز چنین رفتار زشتی را انجام نمی‌دهند.

وی ادامه داد: باشگاه ملوان را خیلی سریع ۷ میلیون تومان جریمه کردند در حالی که فحاشی‌های بدتر از سوی هواداران استقلال را شاهد بوده‌ایم که فقط یک میلیون تومان این باشگاه جریمه شده است. سوال دیگرم از کمیته انضباطی این است که چرا هنوز رای دیدار داماش و ملوان صادر نمی‌شود و رای دیدار ملوان و استقلال به سرعت صادر شد؟

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391