برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قوچان نژاد:این نتیجه درس خوبی بود

چهارشنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۲۲ — اوج نیوز

مهاجم تیم ملی گفت:مقابل گینه نتیجه مهم نبود و مهم این است که چه چیزهایی یاد گرفته ایم.

رضا قوچان نژاد

رضا قوچان نژاد پس از شکست تیم ملی مقابل گینه عنوان کرد:بعضی اوقات فوتبال اینطور می شود.نیمه اول سخت بود به خاطر اینکه ما اشتباهاتی داشتیم و گینه بهتر شد.بین دو نیمه صحبت کردیم که اینطوری نمی شود.برخی چیزها در نیمه دوم عوض شد.

وی ادامه داد:این نتیجه درس خوبی برای ما بود و تا بازی با نیجریه می توانیم از درس های این مسابقه استفاده کنیم.

مهاجم تیم ملی درباره اینکه آیا خستگی باعث شکست نبود گفت:نه،من فکر نمی کنم خستگی عامل این شکست بوده باشد.نیمه دوم را خوب شروع کردیم اما نتوانستیم پرسی که شروع کرده بودیم را ادامه بدهیم.باید بیشتر پرس می کردیم.به طور حتم فقط می توانیم سعی خودمان را بکنیم.درس خوبی در این بازی گرفتیم.ما تا به حال با تیم اینچنینی بازی نکرده ایم.

وی درباره روند آماده سازی تیم ملی اظهار داشت:این روند باید بهتر و بهتر شود.نتیجه خوب نبود اما در این بازی‌ها نتیجه مهم نیست و مهم این است که چه چیزهایی یاد گرفته ایم.

قوچان نژاد درباره اینکه در هر بازی گل می زند گفت:امیدوارم بیشتر و بیشتر شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391