برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نباید تمام داشته های خود را مقابل گینه به معرض نمایش می گذاشتیم

پنجشنبه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۱۴ — باشگاه خبرنگاران

مراسم روز درختکاری با حضور علی کفاشیان و مرادی شهردار منطقه ۲۲، عزیزی خادم عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در آکادمی ملی فوتبال برگزار شد.

علی کفاشیان

مراسم روز درختکاری با حضور علی کفاشیان، دوستی مهر سرمربی تیم ملی جوانان، داور پرهیزگار، عزیزی خادم عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال، بیداریان پیشکسوت فوتبال و امیر شقاقی سرمربی تیم ملی جوانان دختران، امیر حسین حسینی مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال و ملامحمد رئیس کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال در آکادمی ملی فوتبال برگزار شد.
در این مراسم ۱۵ نهال به صورت نمادین توسط کسانی که در مراسم حضور داشتند در کنار زمین چمن مصنوعی آکادمی ملی فوتبال کاشته شد.

علی کفاشیان پس از کاشت نهال در زمین آن را نهال راستی و درستی نامید و گفت: خوشحالیم که با همت و همکاری شهرداری منطقه ۲۲، شرایط به گونه ای فراهم می کنیم تا فضای سبز در محیط آکادمی فوتبال به حد استاندارد برسد. ما باید از تمامی فضاهای خود استفاده کنیم تا بتوانیم با ایجاد فضای سبز و شرایطی مطلوب، بهترین شرایط را برای بازیکنان در تمرین و ودر هوای مطلوب و پاک ایجاد کنیم. من هم امروز نهال راستی و درستی را در آکادمی ملی فوتبال کاشتم.
کفاشیان درباره نتیجه بازی ایران و گینه هم گفت: تیم ملی بازی خوبی را ارائه داد و ما نباید تمام داشته های خود را مقابل گینه به معرض نمایش می گذاشتیم و این بازی شروعی مناسب برای تیم ملی بود و امیدوارم که در بازیهای آینده، ملی پوشان عملکرد موفق تری داشته باشند.

سپس مهندس مرادی شهدار منطقه دو درباره این مراسم گفت: خوشبختانه با همت خوبی که از سوی آکادمی ملی فوتبال و مسئولین فدراسیون صورت گرفت در روز درختکاری، به محل آکادمی ملی فوتبال آمدیم و با توجه به وضعیت محیط زیست و نیاز این کمپ به صورت نمادین نهالهای زیبایی را کاشتیم. بیش از ۲۰۰ هزار نهال، در منطقه دامن دامنه البرز و پارک چیتگر کاشته شده که این نشان می دهد در منطقه غرب تهران، فضای سبز، به حد استاندارد خود رسیده است. ما قصد داریم در توسعه فضای سبز مکانهای ورزشی، فعال باشیم تا ورزشکاران بتوانند تمریناتشان را در هوای پاک انجام دهند.
وی در پایان گفت: تیم های ملی نیازمند این هستند تا در بهترین شرایط و امکانات مالی، تمرینات خود را انجام دهند. ما نیز تمام سعی خود را می کنیم تا با فرهنگ سازی و حضور اسپانسرهای بیشتر، شرایط را برای ملی پوشان، به گونه ای فراهم کنیم تا بدون دغدغه فقط به فکر بازی و نتیجه خوب باشند.

خبرهای مرتبط

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391