برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فریادهای گزارشگر آفریقایی، تشویق گینه و رحمتی

چهارشنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۵۵ — تسنیم

برخی تماشاگران بعد از گل دوم گینه، این تیم و مهدی رحمتی را تشویق کردند.

حاشیه‌های نیمه نخست دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران و گینه که از ساعت ۱۷:۳۰ امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه آزادی آغاز شده، به شرح زیر است:

* علی کفاشیان، هوشنگ مقدس و فریدون اصفهانیان در جایگاه ویژه حضور دارند و به اتفاق رئیس فدراسیون گینه و همراهانش بازی را نظاره می‌کنند.

* خبرنگار انگلیسی مجله FOUR - FOUR - TWO که برای تهیه گزارش از تیم ملی فوتبال کشورمان به ایران آمده پیش از بازی با فریدون اصفهانیان، رئیس کمیته داوران مصاحبه کرد و سپس راهی جایگاه خبرنگاران شد.

* سرمربیان ۲ تیم ایران و گینه پیش از بازی به سوی یکدیگر نرفتند.

* میشل دوسویه، سرمربی گینه از ابتدا در کنار زمین ایستاده و بازیکنانش را هدایت می‌کرد اما در تیم ایران کی‌روش و آقاجانیان به نوبت در کنار زمین حاضر می‌شدند.

* گزارشگر رادیویی از گینه در جایگاه خبرنگاران با هیجان زیاد مشغول گزارش مستقیم بازی برای شنوندگان هموطنش بود. هیجان این گزارشگر برای خبرنگار انگلیسی هم جالب بود و او که گاهی از بازی با تلفن همراه فیلم و عکس می‌گرفت، لحظاتی هم از این گزارشگر تصویربرداری کرد.

* تماشاگران ایرانی در دقایقی از بازی با بلندگو و به سبک ورزشگاه‌های عربی تیم ایران را تشویق کردند.

* هادی طباطبایی از جمله تماشاگران این بازی در جایگاه ویژه است.

* استقبال کم تماشاگران به بازی‌های تیم ملی هم کشیده شده و تنها ۳ هزار نفر برای تماشای این دیدار در ورزشگاه حضور دارند.

* حامی مالی مسابقه پرچم‌هایش را میان تماشاگران حاضر در ورزشگاه توزیع کرده است.

* دنیل داوری بعد از هر تشویق توسط تماشاگران، با تکان دادن دست برای آنها واکنش نشان می‌داد.

* بعد از خطای بازیکنان گینه روی حدادی‌فر در دقیقه ۳۲ کی‌روش به داور مسابقه اعتراض کرد و از بازیکنان گینه خواست خشن بازی نکنند که کنستانت، بازیکن تیم گینه به سمت کی‌روش آمد و با او دست داد.

* بعد از گل تیم گینه توسط کنستانت صدای فریادهای گزارشگر گینه‌ای تا لحظاتی جایگاه خبرنگاران را پر کرده بود.

* بعد از گل کی‌روش از خط دفاعی خواست دقت بیشتری داشته باشند و با دست زدن آنها را به تلاش بیشتر فراخواند.

* با به ثمر رسیدن گل دوم گینه برخی تماشاگران به تشویق تیم گینه و مهدی رحمتی پرداختند اما در ادامه باز هم تماشاگران تشویق تیم ایران را از سر گرفتند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391