برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حقیقی: آقای جمشیدی؛ به جای مصاحبه درد بچه‌های پرسپولیس را درمان کن

شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۱۵ — فارس

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: آقای جمشیدی عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس به جای اینکه هر روز مصاحبه کنی برو ببین درد دایی و بازیکنان چیست.

رضا حقیقی، در واکنش به اظهارات محمد جمشیدی اظهار داشت: به احترام علی پروین، علی دایی بزرگ و اکبری رئیس هیأت مدیره هرگز دوست ندارم جواب این آقا را که این طور فقط به دنبال مصاحبه کردن است، بدهم.

وی افزود: من و رویانیان می‌دانیم در چه شرایطی قبول کردیم به پرسپولیس کمک کنم و چه پیشنهاداتی داشتم. حالا آقای جمشیدی شما عاشق هستید و ما به فکر پول هستیم؟ آقای جمشیدی کجا بودید که به جای فوتبال باید پایم را گچ می‌گرفتم و یا دیناموکیف اوکراین به من پیشنهاد داده بود اما بدون هیچ منتی به عشق هواداران میلیونی بازی کردم و در این تیم ماندم که همیشه به این تصمیم به خاطر هواداران افتخار می‌کنم

حقیقی ادامه داد:‌آقای جمشیدی از درد بچه‌ها چه خبری داری؟ از درد علی دایی چه خبری داری که بازیکنان را پول‌پرست و برخی‌ها را عاشق می‌دانی؟ یعنی الان طوری شده که شما این موضوع را مشخص می‌کنید؟ شما کجا هستید که حکم جلب مرا درب خانه‌ام آوردند و آبرویم جلوی خانواده و همسرم رفت. همسایه‌ها به نظر شما چه چیزی گفتند؟ مصاحبه کردن آسان است اما برای هیأت مدیره و مشکلات پرسپولیس چه کار کردید؟

وی در پایان خاطرنشان کرد: من اگر پایان فصل به دنبال رضایت‌نامه هستم پانصد هزار بار گفتم که اولویت اول، دوم و سوم من پرسپولیس است. جانم را برای این تیم،‌ دایی و باشگاه می‌دهم اما شما برای باشگاه چه کار کردید؟ اصلا چرا ناراحتید که با توجه به قولی که به من دادند باید به آن عمل کنند. شما کجا هستید که چک‌های داده شده را ما خرج کردیم و طلبکار هر دقیقه زنگ می‌زند و پولش را می‌خواهد. ما گفتیمکه قید پول را زدیم اما شما در این باشگاه چه کار کردید؟ من باز هم می‌گویم به احترام پروین و دایی بزرگ حرفی نمی‌زنم و از رئیس هیأت مدیره می‌خواهم که صحبت‌های آقای جمشیدی را بررسی کند. من هرگز دوست ندارم بی‌حرمتی کنم و شأن و شئونات را زیر سؤال ببرم. جانم را برای پرسپولیس می‌دهم و لازم نیست شما در این تیم به دنبال عاشق و غیرعاشق باشید. بقیه حرف‌ها بماند برای بعد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391