برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حقیقی یکشنبه قراردادش را با پرسپولیس تمدید خواهد کرد!

جمعه، ۲۳ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۵۵ — آی اسپرت

در قرارداد جدید بندی وجود خواهد داشت که به حقیقی اجازه خواهد داد در صورت اینکه پیشنهادی از خارج از کشور به این بازیکن برسد بدون هیچ مشکلی از باشگاه جدا شود.

رضا حقیقی سال گذشته و در میانه های فصل با تلاش محمد رویانیان به پرسپولیس پیوست و قراردادی به مدت ۲ سال و نیم با این تیم به امضا رساند. البته تلاش های رویانیان برای به چنگ آوردن هافبک جوان فجر سپاسی، این بازیکن را حسابی ذوق زده کرد و هافبک شاندیزی فجر برای تعارف هم که شده بندی را در قراردادش به میان آورد که با جدایی رویانیان او هم به عنوان بازیکن آزاد اعلام شود و مدیرعامل سابق قرمزپوشان هم این بند را با خرسندی پذیرفت. اما با جدایی رویانیان از پرسولیس حقیقی که چندان قرارداد سفت و محکمی برای جدایی از پرسپولیس نداشت از این فرصت استفاده کرد و در میان تعجب طرفداران به کمیته انضباطی رفت و از باشگاه پرسپولیس شکایت کرد. شکایت او مبنی بر این بود که از حالا بازیکن آزاد است و کمیته انضباطی باید حکم بازیکن آزاد بودنش را تایید کند که این امر هم صورت پذیرفت. البته رضا حقیقی قصد جدا شدن از پرسپولیس را نداشت و تنها به قصد بهبود شرایط قراردادش دست به این عمل زد. حالا خود حقیقی اعلام کرده روز یکشنبه مدیر برنامه هایش با علی پروین برای تمدید قراردادش دور یک میز خواهند نشست. این بازیکن اعلام کرده برای نشان دادن حسن نیت اش قبل از پایان لیگ می خواهد قراردادش را به مدت یکسال دیگر تمدید کند تا در اختیار تیم محبوبش باشد. البته در قرارداد جدید بندی وجود خواهد داشت که به حقیقی اجازه خواهد داد در صورت اینکه پیشنهادی از خارج از کشور به این بازیکن برسد بدون هیچ مشکلی از باشگاه جدا شود. پیش از این شایعاتی مبنی بر پیوستن این بازیکن به باشگاه استقلال وجود داشت که حالا شماره ۱۱ پرسپولیس برای پایان دادن به شایعات قراردادش را تمدید خواهد کرد. نکته ی دیگر این است که با قرارداد قبلی در صورتی که حقیقی قصد پیوستن به تیمی در خارج از کشور داشت باید مبلغ کلانی را به سرخ پوشان بابت فسخ قراردادش تقدیم می کرد که حالا این امر منتفی شده و حقیقی به راحتی می تواند از باشگاه جدا شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391