برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

همدانی: قلعه‌نویی بددهان نیست،او به بازیکنان تذکر داد

شنبه، ۳ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۵۰ — فارس

مربی تیم فوتبال استقلال گفت: همه می‌دانند که امیر قلعه‌نویی آدم بددهانی نیست اما یکسری مسائلی وجود داشت که امیرخان باید آنها را به بازیکنان تذکر می‌داد تا شرایط حال حاضر تیم را بیشتر درک کنند.

ستار همدانی ، در خصوص شرایط استقلال پیش از بازی مقابل الشباب عربستان گفت: ما امسال کلا چه در لیگ و چه در آسیا با کمبود نفرات مواجه بودیم و به مسابقات لیگ قهرمانان هم نمی‌توانیم با تیم کامل وارد شویم اما پتانسیل خوبی داریم و با بازیکنانی که در اختیار داریم می‌خواهیم نمایش خوبی داشته باشیم.

وی در مورد باخت سنگین استقلالمقابل ملوان گفت: آن روز، روز بد ما بود و شاید اگر بازیکنان شرایط تیم را بهتر درک می‌کردند اینطور نمی‌باختیم و حتی می‌توانستیم برنده از زمین خارج شویم اما قبول دارم که آن روز، روز ما نبود و باخت را به گردن می‌گیریم.

مربی تیم فوتبال استقلال درباره شایعه فحاشی امیر قلعه‌نویی به بازیکنان این تیماظهار داشت: بحث فحاشی در میان نیست و همه می‌دانند که امیر قلعه‌نویی آدم بددهانی نیست اما یکسری مسائلی وجود داشت که امیرخان باید آنها را به بازیکنان تذکر می‌داد تا شرایط حال حاضر تیم را بیشتر درک کنند. ما ۳ بازی حساس در لیگ و ۶ بازی حساس در آسیا داریم و باید بازیکنان را جمع و جور کنیم اما باید بگویم که بازیکنان ما با شخصیت هستند و اینگونه نیست که امیرخان با آنها اینطور صحبت کند.

همدانی در خصوص اینکه گفته می‌شود استقلال جاسوس دارد و اخبار رختکن این تیم به بیرون درز می‌کند، تصریح کرد: من فکر می‌کنم بازیکنان ما بزرگتر از این هستند که به این مسائل فکر کنند چرا که ما باید به کار خودمان فکر کنیم تا با بدست آوردن موفقیت رزومه ما بهتر شود. اگر مواردی هم وجود دارد برای این است که می‌خواهند تمرکز ما را بهم بریزند و این مسائل از بیرون هدایت می‌شود اما اگر موردی هم باشد در هر مجموعه و تیمی وجود دارد اما بهتر است تمرکزمان به روی فوتبال بازی کردن باشد.

مربی تیم فوتبال استقلال در پایان درباره دیدار این تیم مقابل الشباب عربستاندر لیگ قهرمانان آسیا افزود: ما امروز الشباب را آنالیز می‌کنیم تا بتوانیم این تیم را بهتر بشناسیم البته توانمندی ما مشخص است و با همه قدرت و امکاناتی که داریم به این بازی وارد می‌شویم و می‌خواهیم روی نقاط قوت و ضعف الشباب کار کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391