برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حسن زاده:لازم باشد در آینده هم از تیم‌ها امتیاز کسر می کنیم

جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۳۸ — باشگاه خبرنگاران

رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت:ما کار خودمان را بلدیم و پس از جمع بندی رای بازی استقلال و ملوان اعلام خواهد شد.

اسماعیل حسن زاده

اسماعیل حسن زاده در گفتگو با یک برنامه زنده تلویزیونی گفت:در روز ۴شنبه در دیدار استقلال و ملوان در انزلی حضور داشتم و بخش نظارت انضباطی بر عهده من بود و تمام مطالب را یادداشت کردم.

وی افزود:دوستان اجازه دهند ما کار خودمان را کنیم.من به صورت دقیق یادداشت کرده ام که در چه دقیقه ای چه حرکتی از کدام طرف سکوها رخ داده است و حتی شعارهایی که سرزده است را نوشتم.

رییس کمیته انضباطی بیان کرد:دوستان اجازه بدهتد ما موارد را جمع بندی کنیم و تصمیم بگیریم چرا که ما کار خودمان را خوب بلدیم.از همان هفته دوم که مشاهده کردیم آمار فحاشی‌ها به صورت تصاعدی بالا می‌رود تصمیم قاطع برای پیشگیری و متوقف کردن آن گرفتیم.

کسر امتیازها اثر خوبی داشت

حسن زاده در خصوص اثرات کسر امتیاز بیان کرد:همه می دانند که کسر امتیازها حداقل تا پایان نیم فصل اثر خوبی داشت و نتیجه داد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391