برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

هدایتی: نباید پرسپولیس را به یک فرد واگذار کرد

جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۲۱ — فارس

مالک باشگاه استیل‌آذین گفت: نباید پرسپولیس را به من یا هر شخص دیگری به تنهایی واگذار کنند.

حسین   هدایتی

حسین هدایتی در جلسه دوازدهمین سالگرد افتتاح باشگاه هنرمندان در مورد صحبت‌های علی پروین مبنی بر عدم توجه به افراد سرمایه‌گذار، گفت: فکر نمی‌کنم منظور پروین، من باشم، نمی‌دانم چه بگویم، چرا که او همیشه و به صورت مرتب پیش من حاضر است.

وی در پاسخ به این سؤال که گفته می‌شود، در صورت واگذاری پرسپولیس و استقلال وزارت ورزش شرطی مبنی بر اینکه اگر اختلافی به وجود آمد، آنها حَکَم بگذارند، قرار دهند، اظهار داشت: هنوز چیزی نوشته نشده که بخواهند برای آن بندی بگذارند، ما موضوع را گم کردیم، وقتی شرکت دولتی قرار است به بخش خصوصی واگذار شود، بر اساس اصل ۴۴ قانون اساسی رئیس مجمع آن شرکت وزیر اقتصاد می‌شود دیگر این مسئله ربطی به وزارت ورزش پیدا نمی‌کند و از مجموعه آنها خارج می‌شود.

هدایتی در مورد جلسه‌ای که در رابطه با واگذاری پرسپولیس در وزارت ورزش برگزار شد، خاطرنشان کرد: ما در همان جلسه متوجه شدیم که آقایان در این رابطه تصمیم‌گیرنده نیستند.

وی در مورد اینکه آیا حاضر است پرسپولیس با ۶۰ میلیارد بدهی در اختیار بگیرد، اظهار داشت: به نظر من اگر ۶۰ میلیارد تومان را در کار اقتصادی سرمایه‌گذاری کنم، می‌توانم بسیار سودآورتر باشد.

هدایتی در ادامه تاکید کرد: هنوز برای واگذاری پرسپولیس تصمیم نگرفته‌اند. این باشگاه متعلق به مردم است من یا هر شخص دیگری نباید به تنهایی پرسپولیس برعهده بگیرد. ممکن است سرمایه‌دار فوت کند یا اینکه ورشکسته شود آنوقت این تیم مردمی دچار مشکل می‌شود.

وی در پاسخ به این سؤال که چرا صحبتی در مورد اتفاقات آن جلسه مطرح نشده است، خاطرنشان کرد: امیررضا خادم در آن جلسه پاسخگو بود.

مالک باشگاه استیل‌آذین در پاسخ به این سؤال که در جلسه وزارت ورزش بین علی پروین و علی دایی درگیری به وجود آمد، اظهار داشت: من از این مسئله اطلاع ندارم، بنده در جلسه حضور داشتم اما چشمم خیلی از مسائل را نمی‌بیند و خیلی از صحبت‌ها را هم گوشم نمی‌شنود.

وی در مورد اینکه آیا از اختلافات علی دایی و محمد مایلی‌کهن اطلاع دارد، عنوان کرد:‌ باید فکری به حال این مسئله کرد، به هر حال این روزها با یکدیگر دعوا می‌کنند.

هدایتی در مورد اینکه آیا کمکی به پرسپولیس برای عقب‌ افتادن پرداخت پول رضایتنامه محمدرضا خلعتبری می‌کنند، گفت: اطلاعی از این مسئله ندارم. ابتدا که بحث جذب این بازیکن مطرح شد، با صدور یک فقره چک پیش‌پرداخت اخذ رضایتنامه را پرداخت کردم. سپس گفتم خیّر اول پول پرداخت نکرده است، حالا هم از پرداخت قسط دوم هم خبر ندارم.

وی در پاسخ به این سؤال که سرمایه‌دارانی مثل بابک زنجانی دستگیر شدند و چرا تاکنون از این مشکلات برای او به وجود نیامده است، اظهار داشت: هر کسی که در جمهوری اسلامی در چارچوب قانون فعالیت کند، دچار مشکل نمی‌شود، به هر حال کسی که ۳۴ سال است کار تجارت می‌کند با افرادی که ۳،۴ ساله و قارچ‌گونه رشد می‌کنند، تفاوت‌هایی دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391