برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تیم حسابرسی در ملوان مستقر می‌شود

جمعه، ۲۳ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۰۶ — مهر

هیات مدیره باشگاه ملوان بندرانزلی تصمیم گرفت با کمک دو تیم حسابرسی رسمی دادگستری به همراه یک تیم حقوقی با مسئولیت رئیس هیات مدیره این باشگاه، میزان کل بدهی‌ها و هزینه‌های این باشگاه درفصل گذشته و فصل جاری را مشخص کند.

در نشست هیات مدیره باشگاه ملوان بندرانزلی که صبح امروز جمعه در محل دفتر جدید این باشگاه انجام گرفت، مقرر شد برای مشخص شدن میزان دقیق بدهی‌ها، تیم‌های مختلف حسابرسی در محل این باشگاه مستقر شوند.

بر این اساس طی روزهای آینده دو تیم حسابرسی رسمی دادگستری به همراه یک تیم حقوقی با مسئولیت الماسی رئیس هیات مدیره در اولین فرصت در باشگاه مستقر و نسبت به حسابرسی مالی، مشخص کردن کل هزینه‌های باشگاه ملوان و قراردادهای موجود طی فصل گذشته و فصل جاری بررسی و اعلام نتیجه کنند.

از سوی دیگر مصوب شد تمامی قراردادهای فصل بعد با مسئولیت و محدودیت‌های سیاست هیات مدیره و سقف تعیین شده توسط مدیر عامل منعقد شود. همچنین از این پس تمامی سیاست‌های باشگاه صرفا توسط مسعود معمایی به عنوان سخنگوی باشگاه ملوان اعلام می‌شود.

ضمن اینکه تا زمان مشخص شدن وضعیت حسابرسی، از پرداخت هرگونه وجهی توسط مالک یا باشگاه خوداری بعمل خواهد آمد.

البته در این نشست رضا پورشعبان شهردار بندرانزلی به عنوان عضو جدید هیات مدیره باشگاه ملوان بندرانزلی انتخاب شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391