برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جلال حسینی: بازی‌های پایانی پرسپولیس از همه سخت‌تر است

شنبه، ۳ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۴۵ — ایسنا

مدافع پرسپولیس می‌گوید بازی‌های نهایی این تیم در لیگ با سایر مدعیان سخت‌تر است.

جلال حسینی

سید جلال حسینی ، درباره پیروزی این تیم برابر صبا، شانس قهرمانی پرسپولیس و آغاز مجدد اردوهای تیم ملی صحبت کرد.

* در روزی که سه اخطاره بودید، پرسپولیس صبا را برد و به کورس بازگشت.

- خدا را شکر می‌کنم که بازی سختی را بردیم. صبا واقعا خوب فوتبال بازی می‌کرد و در چند صحنه به خط دفاع ما فشار آورد، اما بازیکنان ما با غیرت بازی کردند. خوشبختانه هواداران را با این برد خوشحال کردیم و به کورس قهرمانی برگشتیم. کار سختی در ادامه بازی‌ها داریم و باید خودمان را برای سه بازی دشوار آماده کنیم.

* نتایج سایر بازی‌ها کاملا به نفع پرسپولیس شد.

- خیلی وقت‌ها نتایج به ضرر ما می‌شد. البته ما کاری به نتیجه‌ سایر تیم‌ها نداریم. اما درست می‌گویید در این هفته‌ همه چیز به نفع ما بود.

* به نظر می‌رسد سه بازی پایانی پرسپولیس نسبت به سایر مدعیان آسان‌تر باشد.

- اصلا این طور نیست. ما باید با دو تیمی بازی کنیم که برای نیفتادن می‌جنگند و واقعا مقابل آنها کار سختی داریم. اتفاقا به نظر من سخت‌ترین بازی‌ها را پرسپولیس دارد، چرا که بازی با تیم‌های پایین جدولی اصلا آسان نیست. باید با تمرین و آماده‌سازی خوب به استقبال سه بازی بعد برویم.

* اما قبول داری که تیم‌های مدعی دیگر با بازی کردن در مقابل یکدیگر امتیاز از دست می‌دهند.

- مطمئنا همین طور است. اما ما منتظر امتیاز از دست دادن رقبا نمی‌نشینیم. کاری به بقیه تیم‌ها نداریم و سعی می‌کنیم بازی‌های خودمان را ببریم. در لیگ هیچ بازی آسانی وجود ندارد و همه تیم‌ها برای موفقیت خودشان تلاش می‌کنند. قهرمانی دور از دسترس نیست، اما خیلی سخت است. تیم‌های مدعی در این سه بازی تمام توان خود را می‌گذارند.

* تعطیلی یک ماهه لیگ به ضرر پرسپولیس است یا به سود این تیم؟

- این تصمیمی است که سازمان لیگ گرفته و فکر می‌کنم به ضرر بیشتر تیم‌ها است، فقط تیم‌های آسیایی که در این مدت بازی می‌کنند از این برنامه‌ریزی سود می‌برند. البته دایی می‌داند که چطور تیم را در این یک ماه آماده نگه دارد.

* در چند وقت اخیر خیلی از پیشکسوتان پرسپولیس به تصمیم شما برای اعتصاب معترض بودند.

- ما دیگر به مسائل مالی کاری نداریم. مهم این بود که بدانیم هواداران با ما هستند و ما هم تا آخر لیگ با تمام وجود برای خوشحال کردن آنها بازی می‌کنیم. دیگر به پول فکر نمی‌کنیم و همه تمرکزمان را روی سه بازی آخر گذاشتیم.

* یک پیشنهاد خود از قطر داشتی، اما به خاطر شرایط پرسپولیس در این تیم ماندی.

- رفیق نیمه راه نبودم که بخواهم از پرسپولیس بروم. تیم به من احتیاج داشت و من هم با تمام وجود در خدمت پرسپولیس هستم. دیروز هم کنار هواداران بودم و دیدم که با چه حس و حالی و چقدر یکپارچه تیم را تشویق می‌کردند. برای من همین که در سه بازی آخر لیگ هم با پرسپولیس باشم یک افتخار بزرگ است.

* کمی از تیم ملی صحبت کنیم. مثل این که قرار است با کویت و گینه نو بازی کنیم.

- البته من در جریان نیستم که به غیر از کویت با چه تیمی روبرو خواهیم شد، اما فکر می‌کنم که این اردو بسیار مفید خواهد بود و بعد از چند ماه دوباره همه بازیکنان دور هم جمع می‌شوند. تا الان خیلی از کشورهای دیگر عقب هستیم. آنها بازی‌های تدارکاتی زیادی را انجام داده‌اند و در میدان‌های مختلف محک خورده‌اند، امیدوارم ما هم تا قبل از جام جهانی شرایط بهتری را پیدا کنیم و با چند بازی تدارکاتی مناسب آماده این رقابت‌ها شویم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391