برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ایرانمنش: یک کارگر بیشتر از جونیور برزیلی برای ما کارایی داشت

شنبه، ۲۴ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۴۴ — فارس

مدیرعامل باشگاه مس کرمان گفت: یک کارگر می‌گرفتیم از جونیور برزیلی برای ما بیشتر کارایی داشت.

اکبر ایرانمنش ، در مورد فسخ قرارداد جونیور بازیکن برزیلی با باشگاه مس گفت: از روز اول هم با جذب این بازیکن موافق نبودم اما به اصرار کادر فنی وقت باشگاه این بازیکن را گرفتیم ولی این برزیلی به اندازه یک کارگر افغانی کارایی نداشت. جونیور وقتی در میدان حضور پیدا می‌کرد مثل آدم‌های فضایی بود که همه چیز برایش عجیب و غریب بود.

وی در مورد مبلغ قرارداد این بازیکن گفت: این بازیکن ۴۰ هزار دلار از باشگاه پول گرفت که ۳۳ هزار دلارش را مدیر برنامه‌اش از او گرفته است ضمن اینکه مدیر برنامه این بازیکن ۳۰ هزار دلار هم از خود جونیور گرفت و در نهایت این بازیکن می‌گفت هیچ پولی ندارد و به دلیل دغدغه‌اش برای خانواده است که تمرکز ندارد.

مدیرعامل باشگاه مس تصریح کرد: ۳۳ هزار دلار از ۴۰ هزار دلاری که باشگاه به او داده بود، را مدیران برنامه از او گرفتند و به اسم اینکه می‌خواهند برای خانواده‌اش پول بفرستند، آن پول را به یک مدیربرنامه ترکیه‌ای دادند و گفتند این حق ترانسفر شما است.۳۰ هزار دلار هم از این بازیکناین افرادگرفتند. اما جالب است بعد از فسخ قرارداد جونیور با باشگاه مس این بازیکن می‌گفت حتی پول بلیت برای بازگشت به کشورش را هم ندارد و ما کمکش کردیم هم به او پولی قرض دادیم و هم بلیت بازگشت برایش گرفتیم البته از مدیربرنامه این بازیکن به فیفا شکایت خواهیم کرد و حق و حقوق باشگاه را کاملا می‌گیریم.

ایرانمنش افزود: این مدیربرنامه حتی دیگر جواب این بازیکن را نمی‌داد و این بازیکن در کرمان گریه می‌کرد و می‌گفت حداقل من را به کشورم برگردانید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391