برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جریمه و محرومیت در انتظار بانوان فوتبالیست

سه‌شنبه، ۲۰ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۴۰ — باشگاه خبرنگاران

کمیته انضباطی رای های خود را در خصوص تیم های مختلف فوتبال و فوتسال بانوان صادر کرد.

تیم تیم ملی بانوان ایران

دیدار دو تیم اینده سازان نجف آباد اصفهان و استقلال تهران برگزار شد که از سوی سرمربی تیم استقلال تخلفاتی صورت گرفت. کمیته انضباطی پس از بررسی رفتار حسن زاده-سرمربی تیم استقلال بانوان را تخلف و از نوع غیر رفتار ورزشی و زننده محسوب کرد. بر همین اساس وی به مدت یک جلسه از همراهی تیم خود در مسابقات رسمی محروم و به پرداخت یک میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

جریمه نقدی برای تیم انصار ولایت تبریز

دیدار دو تیم فوتسال انصار ولایت تبریز و البرز شهرداری زنجان که قرار بود از سری رقابتهای جام حذفی در شهر تبریز برگزار شود اما به دلیل مهیا نبودن امکانات پزشکی تیم میزبان(انصار ولایت تبریز) این دیدار انجام نشد. کمیته انضباطی تیم انصار ولایت تبریز را سه بر صفر بازنده و به پرداخت مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

جریمه نقدی برای مربی و بازیکن تیم فوتبال گیلان

دیدار دو تیم هیات فوتبال گیلان و دانیال ایذه از سری رقابتهای لیگ برتر فوتبال بانوان در رشت برگزار شد که از سوی معصومه جهانچی-مربی تیم گیلان تخلفاتی صورت گرفت. بر همین اساس وی به مدت یک جلسه از همراهی تیم خود محروم و به پرداخت یک میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

مریم روحانی بازیکن تیم گیلان نیز که به دلیل اهانت به داور بازی، اخراج شد به مدت یک جلسه از همراهی تیم خود محروم و به پرداخت ۰۰۰/۵۰۰ ریال جریمه نقدی محکوم شد.

جریمه نقدی برای بازیکن تیم دلوار کشتی جنوب بوشهر

دیدار دو تیم دلوار کشتی جنوب بوشهر و شهرداری بم از سری رقابتهای لیگ برتر فوتبال بانوان برگزار شد که از سوی زینب هزاریان پور- بازیکن تیم دلوار کشتی جنوب بوشهر تخلفاتی صورت گرفت. بر همین اساس وی به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و مبلغ ۰۰۰/۵۰۰ ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391