برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

معمایی: موافقت با جدایی محجوب منوط به شفاف سازی بدهی‌ها است

یکشنبه، ۲۵ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۵۰ — باشگاه خبرنگاران

مدیرعامل باشگاه ملوان در خصوص جدایی محجوب از این باشگاه گفت: محجوب باشگاه را تحویل مسئولان استانی داده اما اعضای هیئت مدیره موافقتشان بر جدایی محجوب از ملوان را منوط به شفاف سازی بدهی‌ها دانستند.

مسعود معمایی

مسعود معمایی افزود: محجوب به خاطر بدهی‌های زیاد باشگاه ملوان مالکیت باشگاه را واگذار کرد. بر این اساس اعضای هیئت مدیره قصد دارند که حسابرسی دقیق روی بدهی‌ها صورت بگیرد و بعد باشگاه ملوان بندر انزلی را از محجوب تحویل بگیرند.

معمایی در ادامه اظهار داشت: بر این اساس قرار شده ارقام واقعی بدهی باشگاه توسط حسابرسی مشخص شود و بعد جلسه‌ای گذاشته شود تا بدهی‌های باشگاه به صورت شفاف در اختیار اعضای هیئت مدیره قرار بگیرد.

وی تصریح کرد: الماسی رییس هیئت مدیره باشگاه ملوان بندر انزلی قرار است یک تیم حسابرسی را طی چند روز آینده مشخص کند تا آنها ارقام واقعی بدهی‌های باشگاه را بدست آوردند.

معمایی عنوان کرد: به هر حال یک هفته طول می‌کشد تا بدهی‌های باشگاه توسط حسابرسان مشخص شود. بر این اساس جلسه اعضای هیئت مدیره با محجوب بعد از تعطیلات عید خواهد بود.

وی درباره اعتصاب بازیکنان ملوان بندرانزلی و اجازه مصاحبه ندادن به بازیکنان گفت: در قرارداد بازیکنان ذکر شده که اجازه مصاحبه ندارند تا آرامش تیم به هم نخورد. بازیکنان نسبت به تعویق معوقاتشان ناراحت هستند. بر این اساس قرار است امروز با حضور در تمرینات واقعیت‌ها را برایشان بازگو کنم.

وی در ادامه اظهار داشت: پرداخت‌های بازیکنان با یکدیگر ناهمگون است. برخی از بازیکنان ۲۷ درصد پول گرفتند وبعضی دیگر ۵۷ درصد دریافت کردند.

براین اساس ما قصد داریم قرار داد بازیکنان را یکسان سازی کنیم همچنین تا پایان فصل کل قراردادهای بازیکنان را پرداخت می‌کنیم.

وی درباره وضعیت اسکوویچ بیان کرد: من دیروز با اسکوویچ صحبت کردم. وی نسبت به برخی رفتارها ناراحت شده است به هر حال من برای اسکوویچ احترام قائل هستم وهنوز با وی مذاکره جدی انجام ندادم.

معمایی درمورد رقم قرار داد بالای اسکوویچ گفت: اسکوویچ بیان کرده که هیچ وقت در مورد مسائل مالی حرفی نزده است فوتبال یک صنعت است وبا توجه به ارتقای جایگاهمان درجدول رده بندی اسکوویچ حق دارد که رقم قرار دادش را بالا اعلام کند.

وی درمورد گفته‌های درودگر نسبت به بدهی های باشگاه ملوان بندرانزلی بیان کرد: نقل و قول‌های زیادی در مورد بدهی باشگاه ملوان زده می‌شود براین اساس هیئت مدیره حسابرسی دادگستری استخدام کرده تا بدهی های باشگاه را شفاف سازی کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: محجوب تا الان ۶۰ درصد از تعهداتش را عمل کرده است براین اساس کسی که قرار است باشگاه ملوان را خریداری کند باید هزینه پرداختی توسط محجوب رابپردازد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391