برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مربی تراکتور:اولین باراست خبر جدایی انصاری‌فرد رامی‌شنوم!

جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۲۳ — باشگاه خبرنگاران

دستیارمربی تیم تراکتور‌سازی گفت: خبر جدایی کریم انصاری‌فرد را اولین بار است که می‌شنوم و اعتقاد دارم به دلیل عملکرد مناسب وی این شایعات را دامن می‌‌زنند.

کریم انصاری فرد

کاظم محمودی درباره جدایی احتمالی کریم انصاری‌فرد ازتیم تراکتورسازی تبریز گفت: من تا به حال این خبر را نشنیده بودم و تازه اولین بار است که این خبر را می‌شنوم، جدایی احتمالی هر بازیکن امکان دارد و در پایان هرفصل بازیکنان این حق را دارند.

کریم انصاری‌فرد درتراکتور بازی خوبی به نمایش گذاشته است و امیدوارم که پیشرفت او ادامه دارباشد.

وی ادامه داد: بازی با الاتحاد اولین بازی گروهی ما بود. الاتحاد عنوان‌های خوبی درسال‌های گذشته داشته است. بااین تفکر ما به رقابت با این تیم رفتیم وهمه چیز هم خوب پیش می‌رفت و بازیکنان بازی خوبی ازخود نشان دادند و هر کاری که می‌توانستندانجام دهند، عرضه کردند.
با خروج آقای کریمی به تیم ما فشار زیادی وارد شد ولی با تفکرات آقای تونی و تلاش بازیکنان توانستیم جلوی همه‌ی فشار‌ها و بگیریم و بازی خوبی ارائه دادیم و امیدواریم که در بازی‌های آتی هم بتوانیم خوب پیش برویم.

وی افزود: تیم‌های گروه ما ، الاتحاد عربستان، لخویا قطرو العین امارات تیم‌های خوبی‌اند که خدا را شکر از سد یکی از آنها گذشتیم و همه سعیمان را در بازی‌های بعدی می‌کنیم.

اگرتیم بتواند در بازی بعدی که مقابل قطر است خوب پیش برود، می‌توانیم بیش از پیش امیدوار باشیم و این باعث ایجاد انگیزه بیشتری می‌شود.

درحال حاضر تیم ما هم انگیزه وهم آمادگی خوبی دارد، به امید خدا بتوانیم ازموقعیت‌ها و فرصت‌ها به خوبی استفاده کنیم.

درآخر از همه‌ی هواداران تیم تراکتورسازی که باعث انگیزه مضاعف بازیکنان می‌شوند و همچنین همه‌ی مدیران و مسئولان تشکر می‌کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391