برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کفشگری: محکوم به برد در تمامی دیدارها هستیم

پنجشنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۰۹ — باشگاه خبرنگاران

بازیکن جوان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هدف پرسپولیس قهرمانی در لیگ است و برای رسیدن به این هدف محکوم به برد در تمامی دیدارها هستیم.

مهرداد کفشگری

مهرداد کفشگری اظهار داشت: من فکر می‌کنم بازی صبا بازی خوبی بشود به هر حال ما جزو مدعیان قهرمانی و قطعا برای کسب عنوان قهرمانی سه امتیاز این دیدار برای ما بسیار اهمیت خواهد داشت امیدوارم که باید بازی خوب و منطقی پیروزی را کسب کنیم.

وی در خصوص دیگر بازیهای پرسپولیس در لیگ گفت: ما بازیهای سختی داریم چون برخی بازیهای ما با تیم‌هایی است که برای ماندن در لیگ می‌جنگند و بازی کردن با این تیم‌ها بسیار سخت و دشوار خواهد بود اما دیگر مدعیان قهرمانی هم بازیهای رو در رو دارند که کار را برای آنها سخت می‌کند به هر حال پرسپولیس اگر می‌خواهد عنوان قهرمانی را کسب کند محکوم به بردن هر چهار بازی آینده است و من فکر می‌کنم این اتفاق رخ خواهد داد و به احتمال ۹۰ درصد پرسپولیس قهرمان لیگ خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391