برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کفشگری: از وضعیت باشگاه باخبریم، می‌دانیم پولی در آن نیست

سه‌شنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۳۲ — فارس

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت:از وضعیت باشگاه مطلع هستیم و می‌دانیم که پولی در باشگاه وجود ندارد و به همین دلیل به خاطر هواداران مجبوریم با همه چیز بسازیم.

مهرداد کفشگری، در خصوص رفع شدن مصدومیت دستش گفت: مصدومیت من صددرصد برطرف شده اما منتظر یک محافظ دست هستم که تا یکی دو روز دیگر به دستم خواهد رسید و اگر دکتر این محافظ دست را تأیید کند دیگر مشکلی برای بازی نخواهم داشت.

ویدر موردتمرینات این روزهای پرسپولیس که بدون حضور ملی‌پوشان این تیم انجام می‌شود، گفت: فکر می‌کنم ملی‌پوشان ما از شنبهیا یکشنبهبه اردوی ما در استان مازندرانملحق می‌شوند و اینطور نیست که به ما نپیوندند. قطعا پشت این اردو فکری بوده که برگزار خواهد شد چون بازی بعدی ما در چمن مصنوعی استان گیلان برگزارمی‌شود که از نظر آب و هوایی به استان مازندران نزدیک است و آنجا هم بر روی چمن مصنوعی تمرین می‌کنیم تا با بازی بر روی چنین چمنی آماده شویم. فکر می‌کنم این اردو می‌تواند در این شرایط به ما کمک کند.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درباره وضعیت تیم هم اظهار داشت: وضعیت تیم ما خوشبختانه خوب است اما مشکلاتی هست که هنوز حل نشده است. با این همه بچه‌ها عزمشان را جزم کرده‌اند که در سه بازی باقیمانده امتیاز بگیریم و بتوانیم قهرمان شویم چرا که هم از وضعیت باشگاه مطلع هستیم و می‌دانیم که پولی در باشگاه وجود ندارد و به همین دلیل به خاطر هواداران مجبوریم با همه چیز بسازیم. ما سه بازی خیلی مهم داریم و امیدوارم که این سه بازی را با برد به پایان برسانیم و بعد از آن به مشکلات خواهیم پرداخت.

کفشگری در خصوص اختلاف سه امتیاز پرسپولیس با صدر جدول گفت: ما باید فقط سه بازی‌مان را ببریم و جز آن راه دیگری نداریم و حتی فرصت یک اشتباه هم نداریم و شما شک نکنید اگر ما سه بازی‌مان را ببریم تیم‌های بالای ما قطعا امتیاز از دست می‌دهند و ما اگر سه بازی‌مان را ببریم حتی اگر اول نشویم قطعا دوم خواهیم شد اما با این همه، همه هدف ما قهرمانی است و امیدوارم که به این مهم برسیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391