برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ارائه مستندات تسویه حساب مالیاتی کریمی با باشگاه استیل‌آذین + عکس

سه‌شنبه، ۲۰ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۴۰ — تسنیم

باشگاه استیل‌آذین مستندات تسویه مالیاتی هافبک پیشین خود را منتشر کرد.

سایت رسمی باشگاه استیل آذین نوشت:

علی کریمی اسطوره ملی کشورمان متاسفانه در زمان همراهی تیم تراکتورسازی جهت حضور در لیگ قهرمانان آسیا بدلیل مشکل مالیاتی موفق به خروج از کشور نگردیده است. در این راستا برخی از سایت‌ها و نشریات بدون اطلاع از علت ممنوع الخروج بودن علی کریمی و بدون داشتن مدرک یا مصاحبه‌ای از کریمی اقدام به درج خبری نمودند مبنی بر اینکه علت ممنوع الخروجی این بازیکن عدم پرداخت مالیات ایشان توسط باشگاه استیل آذین در زمان حضور در این باشگاه می باشد. لذا جهت روشن شدن اذهان عمومی و جلوگیری از نشر اخبار کذب مدارک مربوط به تسویه حساب مالیاتی مربوط به علی کریمی را که حدود هشت ماه پیش صورت گرفته جهت رویت عموم ارائه می گردد.

گفتنی است موضوع عدم پرداخت مالیات بازیکنان استیل آذین بارها دست مایه برخی رسانه‌ها جهت نشر اکاذیب علیه باشگاه استیل آذین بوده است که در اینجا لازم به توضیح می‌دانیم به اطلاع برسانیم، باشگاه استیل آذین کلیه مطالبات و تعهدات خود را بطور کامل انجام داده بطوری که همه بازیکنانی که در فصول مورد اشاره در باشگاه حضور داشتند اعم از آقایان مهدی مهدوی کیا ، علی کریمی ، فریدون زندی ، افشین پیروانی و... هر یک و بنا بر نوع قرارداد و نحوه محاسبه مالیات، بصورت جداگانه تسویه حساب نموده‌اند. لیکن تعداد سه یا چهار بازیکن هنوز تسویه حساب مالیاتی دریافت ننموده اند که دلیل آن هم متمم‌های قراردادی است که بعدا به قرارداد اصلی الحاق گردیده و بدلیل اعلام کتبی و رسمی مالک باشگاه به فدراسیون محترم فوتبال فاقد ارزش قانونی است و مدارک آن موجود می باشد. تعهد مالیاتی باشگاه جهت پرداخت مالیات این تعداد از بازیکنان در قرارداد اصلی نبوده و بعدا در میانه فصل بدون اطلاع مالک باشگاه به قرارداد اصلی الحاق گردیده که دبیر کل محترم فدراسیون فوتبال از آن اطلاع کامل دارند.

لازم به توضیح است که علی کریمی در فصل ۸۸-۸۹ و نیز ۸۹-۹۰ با باشگاه استیل آذین قرارداد منعقد نمود و نهایتا در میانه فصل ۸۹-۹۰ با رضایت کامل طرفین و بطور رسمی از باشگاه استیل اذین جدا شد و مدتی بعد به تیم شالکه ۰۴ در بوندسلیگای آلمان پیوست.

رونوشت رضایتنامه تسویه حساب مالیاتی وکیل رسمی علی کریمی

اینجانب سید محمد یوسفی پاشاکی دارای شماره شناسنامه ۴۶۱۳ متولد ۲۰/۱۲/۱۳۶۲ دارای وکالت شماره ۶۹۳۸ مورخ ۱۲/۱۲/۱۳۹۱ از علی کریمی پاشاکی که در دفتر خانه شماره ۱۲۵۹ تنظیم گردیده بدینوسیله اعلام می نمایم با واریز مبلغ ۰۰۰/۲۵۰/۲۸۶/۱ ریال معادل یک میلیارد و دویست و هشتاد و شش میلیون و دویست و پنجاه هزار ریال طی فیش شماره ۲۱۵۶۷۴۸۸۴۵ مورخ ۳۰/۰۴/۱۳۹۲ که توسط باشگاه استیل آذین واریز شده است هیچگونه ادعایی برای سال‌های ۱۳۸۸ و ۱۳۸۹ در خصوص باشگاه استیل اذین هیچگونه طلبی نداشته و ندارم و هر گونه ادعایی در خصوص طلب برای سال‌های فوق بی مورد است.

امضاء محمد علی کریمی پاشاکی با وکالت سید محمد یوسفی پاشاکی مورخ ۰۲/۰۵/۱۳۹۲

رونوشت فیش مالیاتی مربوط به تسویه حساب سالهای ۸۸ و ۸۹ باشگاه استیل آذین در خصوص قرارداد علی کریمی را در زیر می‌بینید:

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391