برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کاظمی:اگر دوباره مورد اتهام باشم به دادگاه ویژه روحانیت می روم

جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۵۰ — اوج نیوز

سرمربی تیم پیکان گفت:.شنیده ام برخی مدیران یک دست شده اند تا جلوی برخی فعل و انفعلات را برای موفقیت پیکان بگیرند ولی من در این بحث کوتاه نمی آیم.

فرهاد کاظمی

درباره اظهارات علیپور،دبیر ستاد رسیدگی به تخلفات حرفه ای درباره باشگاه پیکان و خود عنوان کرد:مطئمن باشید این بحث‌ها را تا آخرش پیگیری می کنم.فرهاد کاظمی اگر دوباره مورد اتهام باشد به دادگاه ویژه روحانیت می رود.من اجازه نمی دهم مورد ظلم قرار بگیرم.

وی ادامه داد:چند سال پیش از برنامه شوک شکایت کردم چون فقط یک بار اسمم را آوردند ولی با وساطت رضایت دادم.سوال من این است که فوتبال ناپاک چیست؟همین تهمت هاست.به کفاشیان گفتم شما باید جلوی این مسائل را بگیرید.حسن زاده باید جلوگیری کند.محمد زاده در کمیته اخلاق باید از اینگونه اظهارات جلوگیری کند.شنیده ام برخی مدیران یک دست شده اند تا جلوی برخی فعل و انفعلات را برای موفقیت پیکان بگیرند ولی من در این بحث کوتاه نمی آیم.

کاظمی افزود:باشگاه پیکان را نمی دانم ولی من حاضرم با هر کسی خواستتند مناظره کنم.پیکان با صلابت باید قهرمان شود و به لیگ برتر برود.مشکلی نداریم و امیدمان به خداست و در نهایت رو سیاهی به ذغال می ماند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391