برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خادم: رقم بدهی‌های استقلال و پرسپولیس را تا پایان سال اعلام می‌کنیم

پنجشنبه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۰۴ — ایسنا

نماینده تام‌الاختیار وزیر ورزش و جوانان در خصوصی‌سازی و واگذاری باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس می‌گوید تلاش می‌کند میزان بدهی باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس را تا پایان امسال اعلام کند. هر چند که باید در این مسئله وضعیت دارایی‌های دو باشگاه هم مورد توجه قرار بگیرد.

امیررضا خادم پس از همایش فرزندان آفتاب درباره این همایش گفت: طبق روال گذشته همان طور که در ۷ سال قبل این همایش را برگزار کردیم، امسال هم این مراسم برگزار شد. با همه مضیقه‌های مالی که گرفتارش بودیم، امسال هم این مراسم را برگزار کردیم و از چهره‌های برتر اخلاق در ورزش تقدیر به عمل آوردیم. این افراد با نظرسنجی که از سوی جامعه ورزش مشخص شده بودند برگزیده شدند و خواستیم در حد خودمان کاری فرهنگی انجام داده باشیم.

او در پاسخ به سوالی درباره ماجرای خصوصی‌سازی پرسپولیس و استقلال اظهار کرد: همان طور که قابل پیش‌بینی بود این پروسه به دلیل برخی مطالب که نیاز به شفافیت بیشتر دارد، کمی دشوار بوده و هست، دشوار از جهت‌ توانمندی‌های مالی و دارایی‌های این دو باشگاه که مشخص و شفاف نیستند. واگذاری قطعی این دو تیم با مشکلات عدیده‌ای روبه‌روست. اگر حسابرسی مناسب انجام دهیم شاید این دو باشگاه به عنوان شرکت زیان‌ده مطرح نشوند. به هر حال این تیم‌ها امکانات قابل دسترسی دارند و اگر این مطالب به خوبی بررسی شود وضعیت واگذاری این دو باشگاه هم مطلوب‌تر می‌شود.

خادم افزود: واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس یک ضرورت است. دیروز در هیات دولت این مسئله مطرح شد. آن‌ها حساسیت ویژه‌ای نسبت به این انتقال دارند. قرار شد یک کمیته کارگروه تشکیل شود تا به بهترین وضعیت این دو باشگاه را به خصوصی سازی هدایت کنیم. به هر حال به صورت شفاف ما به صورت مستقیم نمی‌توانیم به تیم‌های دولتی کمک کنیم اما می‌توانیم به صورت غیر مستقیم به آن‌ها کمک‌هایی برسانیم. این مطلب می‌تواند از طریق پیمان مدیریت، اجاره دادن و یا انتقال برای فصل بعد صورت بگیرد. به هر حال باید به صورت جدی اقدامات این کارگروه را پیگیری کنیم تا نتایج به دست آمده از کارهای این کارگروه تا هفته آینده مشخص شود و آن را اعلام کنیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا مهلت دو هفته‌ی کاری که پیشتر اعلام کرده بود لازم است تا برخی نتایج مشخص شود، به اتمام نرسیده، گفت: بله، آن دو هفته‌ای که گفته بودم تمام شده ما به منابعی رسیدیم که این منابع می‌تواند برای پرسپولیسی‌ها منبع درآمدی مناسبی باشد. اگر چنین مسائلی قطعی شود، پرسپولیس را لازم نیست به صورت یک شرکت زیان‌ده وارد بخش خصوصی کنیم. به هر حال ما از طرف مردم موظفیم که در اموال عمومی مراقبت‌های بیشتری داشته باشیم.

خادم در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا مبلغ بدهی دو باشگاه سرخ‌آبی قطعی شده است یا خیر ،گفت: ان‌شاءالله این مبلغ هم مشخص می‌شود. به هر حال یک بحث بدهی جاری است و یک بحث مربوط به دارایی‌های باشگاه‌هاست. در حال حاضر نمی‌توانیم هیچ رقمی را مطرح کنیم اما ان‌شاءالله تا پایان امسال نتیجه این بررسی‌ها، بدهی‌های دو باشگاه را روشن می‌کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391