برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خطیبی: شماره ۸ گینه هرکاری که خواست انجام داد

چهارشنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۵۵ — فارس

پیشکسوت تیم ملی و کارشناس فوتبال ایران گفت: اگر بازی دوستانه قوی بگذاریم هواداران هم به ورزشگاه می‌آیند.

رسول پاکی خطیبی

رسول خطیبی پس از شکست ۲ بر یک فوتبال ایران مقابل گینه در یک بازی دوستانه، گفت: این آخرین بازی بود که تیم ملی قبل از سفر به جام جهانی در ایران انجام می‌داد. باید پیروز می‌شدیم تا با یک خاطره خوب کارمان در تهران تمام می‌شد.

وی افزود: بازیکن شماره ۸ گینه هر کار که می‌خواست انجام می‌داد. البته نباید تیم ملی را با یک باخت تخریب کنیم و امیدواریم در بازی‌های آینده موفق باشیم.

خطیبی در پاسخ به این سؤال که شرایط ایران را نسبت به ادوار قبلی جام ‌جهانی چطور ارزیابی می‌کند، عنوان کرد: شرایط نسبت به دوره‌های قبل سخت‌تر است، هرچند در جام‌های جهانی‌ گذشته نتایج ما خوب نبود اما اگر با این شکل پیش برویم وضعیت بدتر می‌شود.

خطیبی در مورد استقبال کم هواداران از دیدار تیم ملی اظهار داشت: نگاه کنید که سایر تیم‌های ملی دنیا با چه کشورهایی بازی می‌کنند. به طور مثال ایتالیا با چه تیمی بازی دارد. اگر دو سه حریف خوب به ایران می‌آوردیم مطمئناً تماشاگران حتی حاضر بودند خرج کنند و به ورزشگاه بیایند. یک نفر به ما می‌گفت آیا برای دیدن این بازی بلیط هم می‌گیرید؟ اگر می‌خواهیم تماشاگران به ورزشگاه بیایند حتماً‌ باید تیم‌های قوی را به ایران بیاوریم. بازی با یک تیم اروپایی قوی مثل آلمان می‌توانست باعث حضور بیشتر هواداران شود. اگر کارلوس کی‌روش موافق انجام بازی اروپایی خوب نبوده است حتماً دلیلی داشته اما در صورترقم خوردن این اتفاق هواداران بیشتر به ورزشگاه می‌آمدند.

کارشناس فوتبال ایران در ادامه یادآور شد: قبل از مراسم تولد کارلوس کی‌روش تیمی ۱۱ نفره شامل چند آنالیزور تشکیل دادیم تا به تحلیل تفاوت تیم ملی برزیل و ایران بپردازیم. می‌خواهیم بررسی کنیم که به چه دلیل تیمی مثل برزیل جزو چهار تیم برتر جهان می‌شود اما ما فقط در جام جهانی حضور پیدا می‌کنیم. به بررسی رفتار بازیکنان برزیل و ایران قبل از جام جهانی می‌پردازیم. به غیر از اینکه نمی‌توانیم تمرینات آنها را نگاه کنیم کارهایی که باشگاه‌های تحت قرارداد، فدراسیون فوتبال، بازی‌های تدارکاتی و مصاحبه‌هایی که آنها انجام می‌دهند را مورد بررسی قرار می‌دهیم. این کار را برای جام جهانی آینده انجام می‌دهیم تا در آن مقطع استفاده کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391