برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خوردبین: ما زندگی‌مان را برای پرسپولیس گذاشتیم

دوشنبه، ۲۶ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۲۵ — فارس

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما زندگی مان را برای پرسپولیس گذاشتیم، پس این تیم متعلق به پیشکسوتان است.

محمود خوردبین

محمود خوردبین در مورد جلسه امروز پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس با معاونان وزیر ورزش اظهار داشت: جلسه بدی نبود اما ما باید بدانیم همیشه به جای حرف زدن باید عمل کنی.م حداقل آقایان حرف‌هایی را که می‌زنند آن را عملی کنند.

وی افزود: اگر این‌طور جلو برویم و با توجه به صحبت‌های امروز به هیچ نتیجه‌ای نمی‌رسیم و فقط خود را خسته کرده‌ایم.

خوردبین ادامه داد: آقایان می‌خواهند پرسپولیس را مزایده بگذارند و سپس بیایند و پرسپولیس را بخرند، پس تکلیف ما پیشکسوتان که زندگی‌مان را برای تیم گذاشتیم و به چیزی هم نرسیدیم چه می‌شود؟ تکلیف ما که عمرمان را برای این تیم بدون چشم‌داشتی سپری کردیم چه می‌شود؟

خوردبین گفت: با این وضعیت هیچ چیزی دست پیشکسوتان نمی‌ماند و من نمی‌دانم می‌خواهند به چه کسی این تیم را بدهند؟ ما هم می‌گوییم مبارکشان، بهتر است زیاد صحبت نکنیم. این تیم متعلق به پیشکسوتان است و هیچ‌کس دلش بیشتر از پیشکسوتان برای این تیم نمی‌سوزد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391