برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کربکندی: رحمان احمدی بر روی هر دو گل مقصر بود

شنبه، ۲۴ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۴۸ — ایسنا

دروازه‌بان سابق تیم ملی گفت: اشتباه تاکتیکی سپاهان و نبود مدافع بلند قامت بر روی تیر اول یکی دیگر از اشتباه‌های سپاهان بود که دو کرنر ارسالی از گوش چپ باعث شد دو گل وارد دروازه سپاهان بشود.

رسول کربکندی

رسول کربکندی، با بیان اینکه سپاهان پس از دریافت گل از الهلال عربستان روحیه‌ی خود را از دست نداد و به مبارزه خود ادامه داد، اظهارکرد: سپاهان توانست با فشار آوردن تا آخر بازی بر حریف خود غلبه کند و الهلال عربستان را شکست دهد.

وی با بیان اینکه رحمان احمدی بر روی هر دو گل مقصر بود و می‌توانست دو موقعیت ایجاد شده بر روی دروازه را مهار کند، افزود: در گل اول توپ ارسال شده توسط تیاگو آگوستو در شش قدم دروازه‌بان آمد و رحمان احمدی می‌توانست آن توپ را قطع کند و روی گل دوم هم دروازه‌بان باید هوشیار می‌بود زیرا توپ تا دروازه ۴۰ متر فاصله داشت و احمدی می‌توانست جاگیری مناسبی داشته باشد.

کربکندی اضافه‌کرد: اشتباه تاکتیکی سپاهان و نبود مدافع بلند قامت بر روی تیر اول دروازه یکی دیگر از اشتباهات سپاهان بود که دو کرنر ارسالی از گوش چپ باعث شد دو گل وارد دروازه سپاهان شود که اگر مدافع بلند قامتی در آن منطقه حضور داشت می‌توانست به تیم سپاهان کمک کند و مانع ورود چنین گل‌هایی می‌شد.

این کارشناس فوتبال خاطرنشان‌کرد: شرایط جوی به کمک سپاهان آمد و بازیکنان الهلال را در مضیقه قرار داد و باعث شد دروازه‌بان تیم الهلال اشتباهات متعددی داشته باشد.

وی خاطرنشان‌کرد: تیم الهلال از نظر تهاجمی و تکنیکی تیم خوبی دارد، اما دفاع این تیم با مشکل مواجه است و سرعت عمل بالایی ندارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391