برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کربکندی: فوتبال ما روندی رو به جلو نداشته است

سه‌شنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۱۷ — ایسنا

یک کارشناس فوتبال گفت: بازی‌های تدارکاتی آینده تیم ملی یک نوع شبیه سازی است تا بهتر بتوانیم در جام‌جهانی ظاهر شویم. گرچه بازی‌های تدارکاتی تیم ملی با تیم‌های بزرگی نیست اما بازی با همین تیم‌ها هم باعث می‌شود بازیکنانمان آمادگی برای جام جهانی را پیدا کنند.

رسول کربکندی، با بیان اینکه بازی ایران برابر کویت فرصت خوبی برای بازیکنان جوان بود، اظهار کرد: در بازی دیروز عده‌ای از بازیکنان خودشان را خوب نشان دادند و اگر به این جوانان اعتماد کنیم و فرصت دهیم می‌توانند بهتر خودشان را نشان دهند.

وی با بیان اینکه باید این فرصت بعد از جام جهانی به بازیکنان جوان داده شود، افزود: بلافاصله بعد از جام جهانی فرصتی خواهد بود تا یک خانه تکانی صورت گیرد و با تزریق جوانان و اعتماد به آن‌ها بازیکنان خوبی را در آینده داشته باشیم.

کربکندی با بیان اینکه خوشحال شدم ایران توانست این ۳ امتیاز را بگیرد، افزود: بازی‌های تدارکاتی آینده تیم ملی یک نوع شبیه سازی است تا بهتر بتوانیم در جام جهانی ظاهر شویم؛ گرچه بازی‌های تدارکاتی تیم ملی با تیم‌های بزرگی نیست، اما در این شرایط، بازی با همین تیم‌ها هم ‌باعث می‌شود بازیکنانمان آمادگی برای جام جهانی را پیدا کنند.

این کارشناس با بیان اینکه برای جام جهانی ۱۹۷۸ تیم ملی با حریفان بزرگی چون فرانسه، یوگسلاوی و بلغارستان بازی کرد، ادامه داد: بازی با تیم‌های بزرگ اثرگذاری بیشتری را دارد و تن بازیکنان به بازیکنان بزرگ می‌خورد اما با همین برنامه‌ای هم که وجود دارد باید حداکثر استفاده را ببریم.

کربکندی گرفتن نتایج قابل قبول در جام جهانی را سخت دانست و گفت: فوتبال ما روندی رو به جلو را نداشته و بیشترین امید ما به بازیکنان لژیونر خواهد بود چرا که این بازیکنان ممکن است غیرقابل پیش بینی ظاهر شوند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391