برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کربکندی:مگر رحمتی چه گناهی مرتکب شده که تاوان به این سختی بدهد؟

پنجشنبه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۲۶ — اوج نیوز

پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت:داوری ممکن است در بوندس لیگا آمادگی روحی داشته باشد ولی در بحث تیم ملی شرایط فرق می کند.

رسول کربکندی

رسول کربکندی درباره شکست تیم ملی مقابل گینه در یک بازی تدارکاتی عنوان کرد:بازی تدارکاتی مفیدی بود.یک سری واقعیت‌ها روشن شد که به قول کی روش مشخصد شد کجا می خواهیم برویم.

وی ادامه داد:کیفیت تیم ملی گینه نسبت به تیم هایی که در جام جهانی حضور دارند خیلی پایین تر است و همین مساله یک زنگ خطر جدی برای تیم ایران بود.در این دیدار تیم ما بد و زود گل اول را خورد و گل دوم را هم بلافاصله دریافت کرد تا شیرازه تیم از هم بپاشد.ما در نیمه اول خوب نبودیم و به گینه فرصت دادیم که توپ و میدان را در اختیار داشته باشد.متاسفانه در این نیمه در جلوی محوطه جریمه مان کار دفاعی را به خوبی انجام نمی دادیم و در مسابقات آینده حتما باید روی این مساله کار شود.نیمه دوم شکل کار بهتر شد و حریف هم توان قبلی را نداشت.در نهایت فکر می کنم کی روش درس های زیادی از این بازی گرفت.برای مثال از همین گینه می‌شد تفکر حرفه ای را یاد گرفت که چقدر خوب حفظ توپ می کردند و زمان بازی را به نفع خودش سپری کرد.

دروازه بان پیشین تیم ملی کشورمان درباره عملکرد دنیل داوری در این بازی گفت:من فکر می کنم داوری هنوز از نظر تجربه و اعتماد به نفس به سطح حضور در تیم ملی نرسیده است.علی رغم اینکه داوری در آلمان است و استیل خوبی هم دارد اما هنوز از شرایط روحی حضور در تیم ملی برخوردار نیست.اگر یک تیم گلر شکننده ای داشته باشد،متزلزل می شود و باید روی این مساله کار شود.

وی درباره اینکه به نظر می رسد داوری متوجه جو نه چندان مطلوب در میان افکار عمومی نسبت به خود شده است اظهار داشت:من فکر نمی کنم بازیکنان بزرگ و حرفه ای به این مسائل اهمیتی بدهند.حالا هر دلیلی داشته باشد در شرایط فعلی داوری از نظر روحی آماده تیم ملی نیست.ممکن است در بوندس لیگا آمادگی روحی داشته باشد ولی در بحث تیم ملی شرایط فرق می کند.

کربکندی افزود:هنوز برای من قابل قبول نیست که یک دروازه بان با تجربه مثل رحمتی را چرا به این راحتی از دست می دهیم.من هنوز نمی دانم او چه گناهی را مرتکب شده که تاوان به این سختی را باید بدهد؟اگر بحث غیرقابل گذشت است که هیچ ولی اگر جز این است از کی روش می خواهم یک فرصت دوباره به او بدهد تا وفاق ملی قبل از جام جهانی وجود داشته باشد.

وی تاکید کرد:در شرایط فعلی یک دروازه بان برای تیم ملی کم است.به ویژه اینکه ما به شکلی بازی می کنیم که احتمال اینکه دروازه بان ما اخراج شود زیاد است.تیم ما در فاز دفاعی هنوز ششدانگ نیست و بنابراین باید در بحث دروازه بان با دقت بیشتری عمل کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391