برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

محجوب: شرافت من، ناموسم است

یکشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۰۲ — ایسنا

مالک سابق باشگاه ملوان با انتقاد شدید از افرادی که در یک سایت اینترنتی اجتماعی به او توهین‌ و ناسزا گفتند، می‌گوید رقم بدهی گفته شده به او در روز خرید باشگاه ملوان با آنچه بعدا مشخص شد متفاوت بوده است و او هیچ گاه به مردم خیانت نمی‌کند و نمی‌تواند خلا ۱۰ میلیاردی این باشگاه را در حالی که به آن تعهدی نداده است، پر کند.

سیروس محجوب ، با انتقاد از برخی از هواداران تیم ملوان، اظهار کرد: متاسفانه در فیس بوک "ملوان کلاپ" برخی از افراد که ظاهرا اسم هوادار را به خود گرفته‌اند، انواع و اقسام توهین‌ها و ناسزاها را علیه من مطرح کردند. این در حالی است که ما به ملوان نیامده‌ایم تا به کسی آزار برسانیم. همان طور که در چند بازی که در خدمت هواداران بودیم توانستیم دل آنها را شاد کنیم وقتی که دیدیم مشکلاتی وجود دارد از ادامه کار منصرف شدیم. انتظار نداشتیم بعد از زحماتی که در این تیم داشتیم این ناسزاها را بشنویم. به هر حال انتظار داشتیم از هواداران عزیزمان منصفانه تیم را نقد کنند.

او افزود: ما باید با واقعیت‌های موجود نقد را انجام دهیم. وقتی من باشگاه ملوان را خریدم رقم بدهی‌اش چیزی جز این بود که در حال حاضر مطرح شده است. وقتی باشگاه را خریدم اسناد بدهی رقمی را مشخص می‌کرد که من آن را قبول کردم و مورد تایید من بود. حالا این که چرا اسناد را جوری تنظیم کرده بودند و به من نشان دادند که رقم بدهی‌ها کم باشد، مساله دیگری است. اما واقعا اگر قرار باشد کسی ناراحت باشد این ما هستیم که باید ناراحت باشیم. من ظرف ۳۳ روز حضور در ملوان ۵۰ درصد تعهداتم را عملی کردم؛ تعهداتی که شش ماه باید به طول می‌انجامید تا آن را عملی کنم. من به همه افکار احترام می‌گذارم، اما ناموس من شرافت من است،. متاسفانه به ناموس من در آن صفحه اجتماعی اهانت شده است. محجوب وقتی به جنگ رفت ۱۲ سال داشت و در ۱۳ سالگی تیر خورد. من به جنگ رفتم برای دفاع از ناموس وطن و ناموس خودم، آیا انصاف است که به ناموس من توهین شود؟ من برای کسانی که از مسائل زیادی اطلاع ندارند و پیش داوری می‌کنند، متاسفم. من برای این نوع رفتارها در ورزش متاسفم. من نه چیزی از ملوان گرفته‌ام و نه حقوق چند میلیونی برداشته‌ام و نه حتی پورسانتی از این تیم گرفته‌ام. پس چرا باید عده‌ای این گونه به من اهانت کنند.

مالک سابق باشگاه ملوان ادامه داد: ما در این تیم پولمان و وقتمان را گذاشتیم، به آنچه اعتقاد داشتیم عمل کردیم، اما نمی‌توانم به مردم خیانت کنم. شهردار و رییس شورای شهر انزلی شاهد هستند روزی که ما خواستیم باشگاه را بگیریم به ما گفتند که رقم بدهی ملوان پنج میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان است که دو میلیارد و ۲۰۰ میلیون آن متعلق به منطقه آزاد است و اصلا ربطی به باشگاه ندارد. چگونه است که بلیت ورزشگاه تختی انزلی در این وضعیت مالی پنج هزار تومان شده، هواداران صدایشان در آمده است. من چگونه ۱۰ میلیارد تومان خلأ مالی باشگاه را پر کنم در حالی که اصلا در روز عقد قرارداد از آن اطلاعی نداشتم.

محجوب در پایان گفت: برای درستی صحبت‌هایم می‌توانید از شهردار و رییس شورای شهر انزلی این مطالب را بپرسید چرا که آنها در تمام جلسات ما حاضر بودند و دیدند که رقم بدهی را به من چه گفتند و بعدا مشخص شد که رقم بدهی واقعی چه قدر است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391